در دوربین های پلیس له سبزیجات با ماشین پلیس معکوس بر آنها

پلیس با نزدیک شدن به سبزی بازار در یک سرعت جیپ پلیس با آژیر وافغان

Prayagraj:

زیر بازرس از اوتار پرادش پلیس متوقف شده است و در حال انتقال به خارج از دولت Prayagraj منطقه پس از یک ویدیو به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی در اوایل این بعد از ظهر نمایش سرعت وسیله نقلیه پلیس در حال اجرا بیش از سبزیجات بر روی زمین گذاشته شد در یک روستایی مندی و یا بازار.

“این یک اسفناک عمل” گفت: Prayagraj رئیس پلیس Satyarth Anirudh Pankaj در حالی که اعلام تعلیق.

دو کلیپ های ویدیوئی شده است ویروسی در رسانه های اجتماعی در تمام طول روز – آنها از یک روستا تحت Ghoorpur ایستگاه پلیس در این منطقه است. این ویدئو برای اولین بار نشان می دهد یک جیپ پلیس با نزدیک شدن به سبزی بازار در سرعت بی پروا و با صدای وافغان. به عنوان مردم تقلا برای پوشش خودرو اجرا می شود بیش از سبزیجات و میوه ها دروغ گفتن بر روی زمین. فیلم دیگری را نشان می دهد خودرو معکوس و سپس دوباره خرد کن باقی مانده در سبزیجات دروغ گفتن بر روی زمین – مردم دوباره دیده می شود در حال اجرا برای پوشش برای جلوگیری از پلیس خودرو رانده می شود در یک شیوه خطرناک در یک محل شلوغ.

آن است که روشن نیست چه چیزی باعث این حرکت خطرناک توسط پلیس – منابع می گویند که آنها قبلا تلاش برای اطمینان حاصل شود ‘اجتماعی فاصله’ در مندی اما مردم تمایلی به گوش دادن.

ماه گذشته مقامات ارشد اوتار پرادش پلیس دستور داده بود یک کاوشگر پس از یک تلفن همراه تصویری نشان داد یک تیم از پلیس در غرب تا مرتا واژگون گیاهی دستی در یک محل در شهر رفت و ویروسی.

40-ویدئو دوم شات از یک تراس در یک متراکم محله در مرتا نشان می دهد یک پلیس گزارش شده در شارژ از یک مقر پلیس در منطقه منجر به یک گروه از پلیس در یک راهپیمایی در داخل محل. این پلیس است که به همراه دیگر پلیس با یک تفنگ. بسیاری از پلیس ضد شورش آنها را دنبال کنید.

بسیاری از این پلیس واژگون گیاهی چرخ دستی قرار داده شده در کنار خیابان. پلیس پیشرو این نیروی به نظر می رسد به حرکات درخواست زیردستان خود را برای سرنگونی دستی به آنها ادامه دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو