در دوربین ترانسفورماتور انفجار در کلکته به عنوان طوفان Amphan دکتر بنگال

طوفان Amphan کلکته: این ویدئو نشان می دهد که جرقه روشن رفتن به عنوان ترانسفورماتور انفجار

کلکته:

فیلم دراماتیک از یک ترانسفورماتور برق جرقه و انفجار در کلکته در این عصر پدید آمده در رسانه های اجتماعی به عنوان طوفان Amphan کتک بنگال.

فیلم گرفته شده از یک ساختمان بالکن نشان می دهد جرقه روشن رفتن به عنوان ترانسفورماتور انفجار پس از باران های سنگین و بادهای توفانی زد دولت و سرمایه خود را در نزدیکی مناطق. این حادثه گزارش اتفاق افتاده در جنوب را کلکته را انور شاه جاده ها است.

چند درخت شده اند خانمان و دیوار فرو ریخت و سه نفر به عنوان هیولا بادهای طوفان Amphan چکش دولت است.

ساختمان های آسیب دیده و پنجره های شیشه ای شکسته شد, حتی ماشین ضربه به یک دیگر به عنوان بادهای با سرعت بیش از 100 کیلومتر/ساعت کوبیده طریق کلکته پشت سر گذاشتن یک دنباله از تخریب. قطع برق گزارش شده از نقاط مختلف شهر است.

شهروندان به اشتراک گذاشته اند چند فیلم و عکس شات از خانه های خود را نشان می دهد که تاثیر کند. بسیاری از ساکنان مشترک جزئیات از تجربه خود را در رسانه های اجتماعی با عکس ها و ویدئوها.

“این در واقع بسیار ترسناک در حال حاضر. بادها بودند و زوزه برای مدتی کاملا در حال حاضر درب گاییدن چند تا از پنجره های شیشه ای در مجتمع آپارتمانی شکسته اند. شما در واقع می توانید ببینید باد چرخش در اطراف و باران رفتن تا” کلکته ساکن Arnab باسو گفت NDTV.

بیش از پنج لاخ مردم را به پناهگاه در بنگال غربی و بیش از یک لاخ در اوریسا ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NRDF) رئیس گفت: امروز در یک نشست خبری. طوفان رسیده کلکته در این شب ،

تخلیه پیچیده است باید به دنبال اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

گردباد در حال گذر است و عمدتا بیش North و South 24 Parganas, Midnapore, Hooghly و کلکته.

به عنوان شدیدترین طوفان در دهه لرزاند بنگال و Odisha بنگلادش گزارش داد که اولین مرگ ناشی از Amphan.

طوفان Amphan تنها دوم “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از پرونده آغاز شد و برای اولین بار پس از سال 1999. Odisha بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در سال 1999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de