در دوربین Samajwadi رهبر حزب و پسر کشته در

تا جرم: عکسبرداری از Samajwadi رهبر حزب و پسرش گرفته تا سامبال منطقه.

برجسته

  • تیراندازی صورت گرفت که امروز در یک روستا در منطقه سامبال
  • بی باک حادثه صورت گرفت و پس از بحث و
  • بازداشت شده اند ساخته شده و در عین حال

لکنو:

سرد تصویری از قتل یک محلی Samajwadi حزب سیاستمدار و پسرش – که به ضرب گلوله توسط دو مرد در محدوده نزدیک در یک میدان در غرب اوتار پرادش – پدید آمده است. تیراندازی صورت گرفت که امروز در یک روستا در سامبال منطقه 379 متر از دولت سرمایه لکنو و 187 متر از دهلی نو.

بی باک حادثه صورت گرفت و پس از بحث و بیش از یک جاده ساخته شده تحت MNREGA طرح.

Samajwadi رهبر حزب Chote لعل Diwakar و پسرش Sunil رفته بود به بازرسی جاده که کاهش در سراسر یک میدان در این روستا است. در جاده باریک در وسط میدان آنها تا به حال بحث با دو مرد دیگر که از همان ایجاد کرد. دو مرد دیگر شد حمل تفنگ. یکی از افراد محلی قدرتمند شناخته شده به عنوان Savinder.

2 دقیقه و 30 ثانیه تصویری را نشان می دهد دو مرد – یکی در یک پیراهن سفید و یک پیراهن صورتی نگه داشتن تفنگ و راه رفتن بر روی جاده گلی و با استدلال این سیاستمدار.

گلی chala (آتش)” یک مرد شنیده می شود گفت: حتی به برخی از دیگران شنیده می شود تلاش برای ساکت کردن دو آشفته مردان است. چند ثانیه بعد دو قدم به عقب هدف تفنگ خود را در این سیاستمدار و باز آتش در آنها.

این ویدئو به پایان می رسد به طور ناگهانی با لرزان تصاویری. یک مرد شنیده می شود ، یکی از مردان در دیده است دروغ گفتن در این زمینه است.

آقای Diwakar همسر رئیس یا pradhan از سامبال را Shamsoi ایجاد کرد.

این مردان که به ضرب گلوله پدر و مادر عصبانی بودند که جاده ساخته شده تحت MNREGA طرح متخلف در زمینه های خود را.

دو مرد با تفنگ شات در پدر و پسر بعد از دو طرف تا به حال یک بحث بیش از این مشکل مربوط به سوء استفاده کلامی و تهدید.

Chote لعل Diwakar و پسرش در نقطه درگذشت.

بازداشت شده اند ساخته شده است. پلیس می گویند که آنها را در بازداشت به زودی. “یکی از مردان تیراندازی شناخته شده به عنوان محلی قدرتمند. ما باید برداشت تا برخی از مردم و در حال بازجویی از آنها است. ما امیدواریم که برای دستگیری متهم به زودی” گفت: Yamuna Prasad, یک مقام ارشد پلیس در سامبال.

این Samajwadi حزب منطقه رئیس جمهور Firoz Khan گفت که Chote لعل Diwakar بود نامزد حزب برای انتخابات مجمع در سال 2017. او مبارزه نمی کنند انتخابات به عنوان صندلی رفت و به ائتلاف حزب. او همچنین متهم محلی شنیدها از این منطقه برای قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de