On Camera, Man Tries To Revive Mother In UP Hospital. Doctors MIA

مرد سعی در احیای مادر خود را پس از پزشکان حاضر درمان

آگرا:

یک مرد دیوانه وار تلاش CPR در یک زن است که سقوط بر روی یک تخت و فریاد برای یک دکتر در یک اخلال در تصویری که به تازگی از یک بیمارستان در آگرا, Uttar Pradesh. 61 ساله زن مرد را در آغوش او درگذشت در صبح روز دوشنبه.

“آخرین کلمات به من شد – شما باید فقط اجازه دهید من می میرند در خانه” weeps Mohit شارما مرد از ویدئو در یک مصاحبه تلفنی به NDTV.

او خود را گرفته بود مادر Mamata Sharma به این شهر Sarojini Naidu کالج پزشکی در ساعات اولیه روز شنبه. او COVID-19 گزارش هنوز در انتظار.

در ویدئوها در گردش در رسانه های اجتماعی آقای شارما متهم پزشکان و کارکنان پیراپزشکی در بیمارستان بودن بی تفاوت نسبت به مادر خود وضعیت پزشکی و حتی امتناع از نزدیک او را پس از او به بیمارستان با مشکلات تنفسی – یکی از علائم مربوط به کوروناویروس.

SN کالج پزشکی است آگرا بزرگترین بیمارستان دولتی و همچنین dodol مرکز COVID-19 درمان در این شهرستان که بزرگترین coronavirus کانون.

در فیلم, به عنوان او تلاش می کند برای احیای مادرش, آقای شارما شنیده فریاد می زدند: “Bula do, تلفن kar انجام دهید (آنها را).”

او لحظاتی بعد حدود ساعت 10.30 صبح روز دوشنبه صبح می گوید: آقای شارما.

Mamta Sharma شده بود مبتلا به بیماری مزمن انسدادی ریه های تنفس اختلال در سه سال گذشته. یکشنبه شب با وضعیت او بدتر شده و آقای شارما تصمیم گرفت او را به نزدیکترین بیمارستان است.

“اما دکتر من می دانم که به من گفت: هیچ بیمارستان بستری بیماران بدون coronavirus آزمون” آقای شارما گفت.

“من پس از آن او را به بخش جراحی از SN دانشکده پزشکی. دکتر از من پرسید که چه مسئله بود و من فرستاده شده به یک اتاق دیگر. من با دکتر دیگری. گفتم این دکتر وضعیت او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID-19 و که او تا به حال همان موضوع به مدت سه سال. این دکتر از من خواست به او کارهای اداری انجام می شود. من که. سپس از من خواسته شد تا او را به یک بخش در طبقه اول. من بعد از آن که آن انزوا ward,” او می گوید: در فیلم دیگری توصیف او rebecca mcewan مصیبت.

آقای شارما ادعا می کند او را به مادرش تا یک طبقه به جداسازی بخش بدون هر گونه کمک. “هیچ کس می خواست به او,” او می گوید. “در راه من به بخش پزشکان گفته بودند سیلندر و نبولایزر در این بخش و من باید از آنها استفاده کنید. اما من فقط نمی تواند کشف کردن که چگونه به استفاده از آنها. من تا به حال بارها و بارها رویکرد بخش پسران و سپاه پاسداران در خارج از دروازه که به من گفت که چگونه به کار با تجهیزات اما حاضر به رفتن نزدیک مادر من,” او می گوید.

آقای شارما گفت NDTV او رفت و به پزشکان اتاق در طبقه همکف سه بار در صبح روز دوشنبه با هیچ شانس.

ارشد, Uttar Pradesh رسمی گفت که او دستور داده بود یک پرس و جو به این که آیا زن رد شد درمان است.

“من می خواهم به اطمینان حاصل شود که همه کسانی که نیاز به دریافت درمان برای شرایط دیگر از COVID-19 باید از ورود به بیمارستان. برخی از روزنامه های محلی چاپ شده خبر از یک زن در حال مرگ من دستور داده اند که یک پرس و جو به این که آیا بیمار درمان شد یا نه گفت: Alok Kumar ارشد بوروکرات به تازگی منصوب شده وزیر یوگی Adityanath برای نظارت بر coronavirus پاسخ در آگرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو