در دوربین BJP را Infinite ستاره Sonali Phogat بازدید رسمی با دمپایی

به عنوان Sonali Phogat باران در ضربات رسمی با دمپایی اند و او را شفاعت با او.

دهلی نو:

در دوربین Infinite ستاره-تبدیل-BJP رهبر Sonali Phogat سیلی رسمی در هاریانا و thrashes او بارها و بارها با دمپایی که گفته می شود بیش از یک نظر او ساخته شده است. یک ویدیو از حمله ویروسی در رسانه های اجتماعی.

این رویداد روز جمعه زمانی که Sonali Phogat که ناموفق رقابت 2019 هاریانا مجمع انتخابات به عنوان یک BJP نامزد شد و بازرسی از بازار کشاورزان. او رفت و با یک لیست از کشاورزان شکایت به سلطان سینگ یک عضو از تولید کشاورزی کمیته بازار که گفته شده یک اعتراض دهید.

خشمگین Ms Phogat سپس شروع به لرزیدن و سوء استفاده از افسر.

به عنوان او باران در ضربات رسمی با دمپایی اند و او را شفاعت با او گفت او با اشاره به شکایت خود را و آنها را به آدرس.

Ms Phogat بعدها به نام پلیس. با توجه به گزارش های او نمی اتهامات مطبوعاتی پس از افسر عذر خواهی کرد.

کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala خواسته است هاریانا وزیر منهر لعل خطار را به اقدام در برابر او.

“خطار دولت تهوع اعمال! Adampur حصار را BJP رهبر است, ضرب و شتم کمیته بازار کار مانند یک حیوان است. است که دولت کارگر جرم است ؟ خواهد خطار سحاب اقدام است ؟ را رسانه ای ساکت ماند ؟ ” او توییتی در هندی.

آقای Phogat محبوب سرگرم کننده در Infinite را از دست داد هاریانا انتخابات به کنگره Kuldeep Bishnoi. در حالی که مبارزات انتخاباتی او باعث اختلاف با نظر او در یک تجمع که کسانی که نمی توانم بگویم “بهارات ماتا کی Jai” بودند “بدون ارزش”.

“همه شما را از پاکستان ؟ اگر شما در حال هند و سپس می گویند بهارات ماتا کی Jai” او شنیده می شد گفت: در یک ویدیو. وقتی با او تماس نمی الهام مشتاق پاسخ او گفت: “من شرمنده از همه شما… وجود دارد که سرخپوستان مثل شما… کسانی که نمی توانم بگویم زندانی برای ملت خود به خاطر خرده سیاست… کسانی که نمی توانم بگویم”بهارات ماتا کی jai’را آرا از هیچ ارزش هستند.”

او همچنین عناوین ساخته شده در سال گذشته زمانی که او یک شکایت پلیس در برابر خواهر و برادر در قانون ادعا که او مورد ضرب و شتم و تهدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im