در دوربین BJP MLA می گوید تحریم مسلمان سبزی فروشندگان دفاع شوکه

On Camera, BJP MLA Says Boycott Muslim Vegetable Sellers, Defends Shocker

BJP MLA Suresh Tiwari به دفاع از اظهارات خود.

جلالی, Uttar Pradesh:

BJP MLA از شرقی, Uttar Pradesh را در دئوریا منطقه – حدود 300 متر از دولت سرمایه لکنو – آمده است تحت انتقاد شدید پس از او دیده شد, هشدار به مردم حوزه خود را در یک ویدیو در مورد خرید سبزیجات از اسلام در میان فروشندگان در سراسر کشور مستند بیش از coronavirus. “چرا آن را یک مسئله است؟” Suresh Tiwari, MLA از دئوریا را Barhaj حوزه گفت: در پاسخ به کسانی که به او حمله برای اظهارات خود. این واقعه روز پس از نارندرا نخست وزیر صحبت می کرد در برابر communalising این بیماری همه گیر.

در یک 14-کلیپ دوم است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی 74 ساله BJP رهبر را شنیده است گفت: در Hindi: “نگه داشتن یک چیز در ذهن است. من به همه می گویم آشکارا. وجود دارد بدون نیاز به خرید سبزیجات از ‘Miyas‘ (مسلمانان).” او در حال ساخت یک مرجع به سبزی فروشندگان از جامعه مسلمان.

خواسته مورد نظر او Suresh Tiwari بستری شده در چهارشنبه هفته گذشته است. “من در حوزه بود و من تعامل با یک گروه از 10-12 نفر است. ما شروع به داشتن یک مکالمه بیش از این مستند. به من گفته شد که مسلمان فروشندگان که به فروش سبزیجات تف بر روی آنها” تا MLA گفت.

“بنابراین من به آنها گفتم که من نمی توانم هر چیزی را انجام دهید اما آنها باید به جلوگیری از خرید از این فروشندگان به مطمئن شوید که آنها دریافت نمی coronavirus. هنگامی که مردم می پرسند چه چیزی برای انجام…. آنچه که باید یک MLA می گویند ؟ آیا من می گویم هر چیزی اشتباه است ؟ چرا آن را به یک مسئله بزرگ؟”

“(AIMIM رئیس Asaduddin) Owaisi می گوید: اعتراض, همه چیز در مورد کارش. هیچ کس را اذیت و MLA فقط گفت: مردم در حوزه کاری خود بهره مند شوند و خیلی از موضوع اتفاق افتاده است,” او گفت: خبرنگاران در دئوریا صفحه اصلی.

این کلیپ نشان می دهد که آقای Tiwari ساخت این اظهارات مورد انتقاد قرار گرفته است توسط بسیاری در رسانه های اجتماعی. در میان کسانی که ناودان BJP رهبر نظرات خود را بازیگر شد-تبدیل سیاستمدار و رهبر کنگره Nagma.

در اوتار پرادش در میان تکرار درخواست از دولت و پلیس به اعتقاد شایعات مختلفی حوادث گزارش شده که در آن مسلمان فروشندگان قرار داده شده اند.

روز دوشنبه یک مسلمان میوه فروشنده در لخیمپور شهر بود گوشه توسط چند نفر در یک محل و متهم تف بر روی هندوانه قبل از فروش آنها.

در فیلم مرد شنیده می شود گریه و تاشو خود را به دست گفت او هیچ اشتباه است و او باید اجازه رفتن. یک تیم از پلیس رسیده نقطه و نجات انسان است. بعد پلیس نیز با صدور بیانیه ای گفت که تمام اتهامات علیه فروشنده بودند یافت می شود نادرست است.

چند روز پیش سبزی فروشندگان در مہوبا منطقه شکایت در نامه ای به دولت های منطقه گفت: آنها که تهدید و پرسید: برای جلوگیری از فروش سبزیجات. دولت های منطقه برگزار می شود پرس و جو و گفت که هیچ مدرکی پیدا شد برای اثبات اتهامات ساخته شده توسط فروشندگان.

هفته گذشته نخست وزیر نارندرا مودی گفته بود COVID-19 همه گیر بر همه به طور مساوی. “COVID-19 نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و کاست و عقیده و زبان و یا قبل از مرز قابل توجه است. پاسخ ما و رفتار پس از آن باید ضمیمه تقدم به وحدت و برادری ، ما در این با هم” ساعت مودی گفت: در یک پست در ارتباط با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو