یک نمایش هوایی نشان می دهد که یک کشتی کروز (L) و لنگر کشتی تانکر در نزدیکی بنادر ساحل طولانی و لس آنجلس در میان coronavirus همه گیر در آوریل 28, 2020 در سواحل کالیفرنیا.

ماریو تاما | گتی ایماژ

یک سقوط بی سابقه تقاضای نفت مجبور است برخی از تولید کنندگان به آمده تا با “خلاق” اقدامات در جهت پیدا کردن مکان برای ذخیره نفت خام با یک تحلیلگر انرژی در توصیف این وضعیت به مانند یک “بسیار استادانه بازی مخفی کردن و به دنبال.”

این می آید به عنوان coronavirus بحران در ادامه به آمار بازارهای انرژی با جهان مماس با نفت و به سرعت در حال اجرا از مکان ها برای قرار دادن آن است.

به عنوان یک نتیجه, آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی سقوط به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ در هفته گذشته. حجم معاملات نازک بود آن را داده بود روز قبل از قرارداد تاریخ انقضا اما با این حال حرکت پایین تر بود فوق العاده.

در روز پنج شنبه ماه ژوئن قرارداد به قيمت معامله شده در $17.20 در هر بشکه تا بیش از 14 درصد در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت در ایستاده بود $24.63 حدود 9 درصد بالاتر است.

در شروع سال قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت در هر دو ذهن بیش از 60 دلار در هر بشکه رسید.

“نفت خام ایالات متحده معیار است که به سرعت به دست آوردن pariah وضعیت در کالا (persian) با توجه به ذخیره سازی و اضطراب” استفان Brennock نفت تحلیلگر در PVM روغن همکاران گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی چهارشنبه منتشر.

“معامله گران در حال آزادسازی ژوئن قرارداد ترس تکرار می انقضای باید تولید کنندگان تلاش دوباره برای پیدا کردن ذخیره سازی خود را ناخواسته بشکه است.”

چه گزینه های ذخیره سازی در دسترس است ؟

جهانی بهداشت از بحران ناشی از Covid-19 ایجاد کرده است یک شوک تقاضا در بازارهای انرژی با فضای ذخیره سازی — در هر دو بخش خشکی و دریایی — به سرعت در حال پر کردن.

در ایالات متحده آمریکا کشور اصلی تحویل نقطه در کوشینگ اوکلاهما است که انتظار می رود برای رسیدن به حداکثر ظرفیت تا پایان مارس.

ذخیره سازی نفت در نزدیک تماشا کوشینگ hub افزایش حدود 10% برای رسیدن به 59.7 میلیون بشکه در هفته گذشته با توجه به داده ها از اطلاعات انرژی ایالات متحده. که حدود 25 میلیون بشکه خجالتی از آن مجموع ظرفیت کاری.

هوایی هواپیماهای بدون سرنشین از نفت خام در تاسیسات ذخیره سازی در آوریل 23, 2020 در کوشینگ اوکلاهما.

تام پنینگتون | گتی ایماژ

این ذخیره نفت استراتژیک (SPR) در این کشور بزرگترین مرکز ذخیره سازی تا ظرفیت عظیم 713.5 میلیون بشکه نفت خام در آن زیرزمینی غار نمک در امتداد سواحل خلیج فارس. اما از اواسط ماه آوریل آن را در حال حاضر 635 میلیون بشکه نفت خام ذخیره می شود و معنی آن این بود که 89 درصد کامل است.

“به عنوان یک نتیجه در حالی که SPR می تواند مفید باشد در اینجا آن است که یک نوش دارو برای صنعت” استوارت Glickman انرژی تحلیلگر سهام در CFRA گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید به مشتریان.

طبیعی خانه برای همه نفت خام پالایشگاه اما شرکتها باید مکان برای ذخیره بیش از حد خرید نفت خام قبل از آنها در حال پردازش است.

بسیاری از تولید کنندگان تصمیم گرفتند برای ذخیره نفت خام در شناور تانکر. هفته گذشته رویترز گزارش داده بودند 160 میلیون بشکه نفت خام در شناور ذخیره سازی بر روی اقیانوس از طریق نفت خام در تانکرهای.

“تانکر استخدام شده اند پر شده و به سادگی در اطراف شناور در اقیانوس در انتظار بهبود در تقاضا” Glickman توضیح داد و اشاره کرد که این وضعیت نیز فرستاده تانکر نرخ “را از طریق سقف.”

یک “و حتی بیشتر خلاق راه حل” برای ذخیره سازی مشکل او گفت: می شود به repurpose به اصطلاح “frac مخازن.”

یک frac مخزن به طور معمول دارای آب و یا ترکیبی شیمیایی شناخته شده به عنوان frac مایع قبل از آن پمپ می شود به جدید هست که در حال ساخته شده است.

“سطح پایین هزینه های جدید در چاه های نفت به این معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از frac مخازن بیکار نشسته اما چه کسی می گوید که آنها تنها می تواند نگه دارید frac مایعات ؟ اگر چه می گویند آنها می توانند به جای نگه نفت خام?” Glickman پرسید.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک و عربستان وزیر انرژی عبدالعزیز بن سلمان ثبت اسناد طی یک مراسم پس از ملاقات با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین با پادشاه عربستان سعودی سلمان در ریاض, عربستان سعودی در 14 اکتبر 2019.

آلکسی NIKOLSKY | SPUTNIK | خبرگزاری گتی ایماژ

“هر frac مخزن می تواند نگه دارید حدود 500 بشکه نفت است. به اندازه کافی داده شده frac تانک شما می توانید قرار دادن با هم یک ارتش کوچک از مقیاس کوچک نفت خام ذخیره سازی. این مخازن می توان نقل مکان کرد به یک سرچشمه و صف مانند تریلر در تریلر پارک.”

اما نرخ اجاره برای frac مخازن نیز گزارش شروع به پریدن کرد تا 33% در هفته های اخیر و Glickman هشدار داد کمی وجود دارد دلیلی برای شرکت می شود خوش بینانه در مورد جایگزین گزینه های ذخیره سازی.

“یک رویکرد محافظه کارانه تر خواهد بود به سادگی ذخیره نفت در زیر زمین (با بستن در چاه) – که جایی است که ما فکر می کنیم این صنعت عنوان شده است,” او به این نتیجه رسیدند.

‘سونامی خاموش-ins می آیند’

روند بستن در چاه های در نظر گرفته شده است یک کسب و کار مخاطره آمیز از آن می تواند آسیب جسمی مخازن و ممکن است تهدیدی برای چشم انداز احیای آینده خروجی.

یک “سونامی خاموش-ins می آیند” Dan Pickering, chief investment officer در Pickering انرژی همکاران گفت: از طریق توییتر در روز چهارشنبه.

او ادعا کرد که داشتن صحبت با بسیاری از شرکتهای دولتی و خصوصی “آنها برنامه های خود را و شروع به نوبه خود حجم.”

“تعجب آور نیست” Pickering گفت. “اما شواهد ‘بازار’ با این نسخهها کار سریع تر از دولت رگولاتور یا اوپک+.”

اوپک و غیر اوپک متحدان — گاهی اوقات به عنوان اوپک+ — توافق جدید عرضه برش معامله از مارس 1 در تلاش برای تقویت بازار است.

تهیه کننده برنامه های گروه برای حذف یک رکورد 9.7 میلیون بشکه در روز از بازار انرژی برای ماه مه و ژوئن.

کشورهای دیگر از جمله آمریکا نیز نشان داد آنها نیز خواهد بود که مایل به پمپ روغن کمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو