نفت عمده پوسته اسلش سود سهام برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

کارل دادگاه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

غول نفتی رویال داچ شل در روز پنج شنبه کاهش سود سهام به سهامداران برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم, پس چشمگیر قیمت نفت در میان coronavirus بحران است.

هیئت مدیره در پوسته آن گفت: تا به حال تصمیم به کاهش نفت عمده را در سه ماهه اول سود سهام به $0.16 هر سهم را از $0.47 در پایان 2019. که کاهش 66%.

“سهامداران بازده یک بخش اساسی از پوسته های مالی, چارچوب” چاد هالیدی صندلی هیئت رویال داچ شل در بیانیه ای گفت:.

“با توجه به خطر از یک دوره طولانی مدت اقتصادی قطعیت بهای کالا بالاتر نوسانات و نامشخص تقاضا و چشم انداز هیئت مدیره معتقد است که حفظ سطح فعلی سهامداران توزیع است و نه عاقلانه.”

پوسته نیز گزارش داد که درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران در یک زمان هزینه منابع (CCS) اساس و جز شناسایی اقلام استفاده شده است که به عنوان یک پروکسی برای سود خالص در آمد در $2.9 میلیارد دلار برای سه ماهه اول سال 2020 است. که در مقایسه با 5.3 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2019 بازتاب از یک سال-در-سال سقوط 46% است.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv به حال انتظار می رود در سه ماهه اول سود خالص به در آمده $2.5 میلیارد دلار برای سه ماهه.

سهام پوسته کاهش یافته و به پایین اروپایی معیار در صبح زود معاملات پایین بیش از 7 درصد.

هفته گذشته نروژ Equinor شد برای اولین بار نفت عمده به کاهش سود خود در این فصل درآمد. آن نگرانی که دیگر انرژی های غول ممکن است به دنبال کت و شلوار اگر چه خون که گزارش سه شنبه خود را حفظ سود.

سرمایه گذاران در حال حاضر خواهد شد تماشای نفت ایالات متحده در رشته های شورون و اکسون موبیل که هر دو با توجه به انتشار نتایج جمعه.

Tamas Varga تحلیلگر ارشد در PVM روغن همکاران گفت CNBC از طریق ایمیل که شل گرفته بود “همان رویکرد” به عنوان نروژ Equinor با قطع آن در سه ماهه سود تقریبا دو سوم.

“به عنوان تقاضا تخریب گزش نقدی پادشاه است.” Varga افزود که تعلیق به اشتراک گذاری buybacks کاهش هزینه های سرمایه و کاهش سود سهام شدند “تبدیل شدن به هنجار شده است.”

‘بسیار چالش برانگیز’ شرایط

پوسته مدیر عامل شرکت بن ون Beurden توصیف انرژی شرایط بازار از طریق سه ماه اول سال به عنوان “بسیار چالش برانگیز است.”

“با توجه به ادامه وخامت چشم انداز اقتصاد کلان و قابل توجهی در اواسط و در دراز مدت عدم قطعیت ما در حال گرفتن بیشتر محتاطانه گام برای تقویت ما انعطاف پذیری زیر بنای قدرت ما در ترازنامه و پشتیبانی طولانی مدت ایجاد ارزش از پوسته,” او اضافه شده است.

یک حفاری دریایی و تولید پلت فرم.

Gary Tramontina | Corbis | گتی ایماژ

در کنار قطع به سود خود و شل اعلام کرد که نمی خواهد ادامه با tranche بعد از آن بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه. پس از راه اندازی برنامه نفت گفت: عمده آن خریداری کرده بود تقریبا 16 میلیارد دلار در سهام را برای لغو.

“در آن سود سهام کاهش و لغو اشتراک buybacks دیده می شود ممکن است توسط برخی از سهامداران به عنوان یک حرکت منفی در کوتاه مدت” دیوید بارکلی ارشد سرمایه گذاری و مدیریت در Brewin دلفین گفت: در یک ایمیل.

“اما بیشتر به دنبال آن رو به خوبی می تواند به اثبات می شود حق گام به عنوان پوسته به نظر می رسد برای تقویت موقعیت مالی و کاهش هزینه ها در طول یک زمان بسیار دشوار است.”

غول های انرژی در نتایج آمده در مدت کوتاهی پس از تاریخی سقوط قیمت نفت است.

این قرارداد ممکن از آمریکا وست تگزاس اینترمدیت سقوط به زیر صفر به تجارت در قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ در هفته گذشته. حجم معاملات نازک بود آن را داده بود روز قبل از قرارداد تاریخ انقضا اما با این حال حرکت پایین تر بود فوق العاده.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی برداشته بود بیش از 60 دلار در هر بشکه در آغاز سال است. دراماتیک سقوط در تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس فرستاده است قیمت نفت بود.

در روز پنج شنبه ماه ژوئن قرارداد به قيمت معامله شده در $16.55 در هر بشکه تقریبا 10% بالاتر برای جلسه در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت در ایستاده بود $23.81 تا حدود 5 درصد است.

در اوایل این هفته BP گزارش سه ماهه اول سود خالص کاهش یافته بود 67 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>