البته ریس ویترسپون خانه است که خواندن گوشه ای از رویاهای خود را

ریس ویترسپون می داند که یک یا دو چیز در مورد کتاب. او همچنین می داند که یک چیز یا دو مورد ، پس واقعا نباید در همه جای تعجب است که خانه او ترکیبی از خواندن و طراحی به یک کتاب قطعه زمین پیش امده که من کاملا در مورد رویای برای سال آینده یا بیشتر.

“کمی آتش در همه جا” ستاره ارسال شده یک عکس به او Instagram امروز از او و پسرش, تنسی, فقط chillin’ در نقطه کوچک و در حالی که او به عنوان خواسته مردم برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود را کتاب کودکان* همه من واقعا می تواند در تمرکز کامل خود را راه اندازی. منطقه مطالعه تنظیم شده است به دیوار با یک تشک-مانند کوسن (که دارای زرق و برق دار گل چاپ جلد) برخی از بالش پرتاب یک دورنمای دریا نقاشی بر روی دیوار و قفسه های مجموعه داخل آن حتی بیشتر از کتاب سحر و جادو است. ریس مطمئنا نمی کند, زندگی در یک فضای کوچک اما او هوشمندانه شامل زیر شلواری در زیر ناحیه و همچنین به عنوان یک قفسه در بالای آن برای ذخیره سازی اضافی.

مطمئن گوشه نوع به نظر می رسد مانند یک تخت نیست که نقطه ؟ نیست خواندن در حالی که دراز کشیده و یک خطر ناک لوکس به خصوص لحظه ای که شما را متوقف اواسط صفحه و تصمیم به بستن چشم خود را برای چند دقیقه تنها به یک کاملا رویایی چرت? و من در مورد شما نمی دانم, اما من واقعا دوست دارم که پر از سوراخ در یک آلاچیق آیا آن را برای خواب و یا خواندن و یا فقط احساس امن و مطمئن در که کمی از شکاف دیوار.

اگر من ریس و خانواده من پایین کلید استفاده از این به عنوان بستر من. اما من و نزدیک من باید به خواندن قطعه زمین پیش امده است که یک صندلی در آپارتمان استودیو است که من استفاده از برای خواندن—اما پسر من رفتن به تظاهر من در ریس خانه وقتی که من نشستن وجود دارد از هم اکنون در.

*و فقط به خاطر ریس پرسید: کتاب کودکان مورد علاقه من است “Lorax”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im