Odisha می توانید سازماندهی رته Yatra اما با محدودیت منع رفت و آمد: Top دادگاه

Odisha Can Organise Rath Yatra But With Restrictions, Curfew: Top Court

این رته Yatra در Odisha را پوری است که با حضور lakhs از مردم از سراسر جهان است. (فایل)

دهلی نو:

پوری معروف رته yatra انجام می شود در این سال اما در یک محدود مد — با حکومت نظامی بسته و شهر در مدخل دیوان عالی کشور گفت: امروز پس از دادخواست و درخواست آن را به یاد بیاورید پیش از آن به منظور ممنوع کردن بسیار محبوب جشنواره است. دولت را مجبور به اعلام مقررات منع رفت و آمد هر گاه ارابه کشیده هستند. آن را نیز به اطمینان حاصل شود که هر یک از سه ارابه کشیده شده توسط یک حداکثر از 500 نفر که شامل پرسنل پلیس و مقامات دادگاه گفت.

“باید وجود فاصله یک ساعت بین دو ارابه. هر یک از کسانی که مشغول کشیدن ارابه باید حفظ اجتماعی فاصله قبل و بعد از رات Yatra.” دادگاه گفت: به عنوان بخشی از دستورالعمل های دقیق.

هفت روز جشنواره با حضور lakhs از مردم زنجان برای شروع فردا و معبد دولت بوده و وظیفه با تضمین این که همه محدودیت ها به دنبال داشت.

به زودی پس از اولیه نظر دادگاه وزیر Naveen Patnaik توییتی گفت: “Jai Jagannath” و هشتگ #RathYatra شد توییتر بالا روند. Odisha در حال حاضر اعلام حکومت نظامی مانند خاموش کردن آن آغاز خواهد شد ساعت 9 و ادامه تا 2 بعد از فردا.

این رته Yatra از Jagannath معبد بزرگترین معبد خداوند Jagannath در ساحلی منطقه پوری — است که توسط lakhs از مردم از سراسر جهان است. اما از نظر بسیار مسری شیوع کروناویروس دادگاه دستور داده بود بان کی مون در جشنواره امسال گفت: “چنین گردهمایی نمی تواند محل را در زمان بیماری همه گیر”.

امروز قبل از ارائه به اعمال مقررات منع رفت و آمد برای یک روز به اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند گسترش این مرکز گفته بود رته Yatra یک “موضوع ایمان برای کرور” و مراسم “در قرن نمی توان با دخالت”.

“مردم تنها آزمایش منفی (برای coronavirus) و کار در خداوند Jagannath معبد را می توان بخشی از این مراسم… اگر خداوند Jagannath نمی خواهد آمد فردا او نمی تواند برای 12 سال طبق سنت” وکیل عمومی Tushar مهتا که به نمایندگی از مرکز گفته بود که دیوان عالی کشور است.

در شب رئیس دادگستری SA Bobde که شنیده مورد از طریق vidoconference از ناگپور گفت: “دیوان عالی کشور است که تنها با توجه به انجام رته Yatra در پوری و نه هر جای دیگری در اوریسا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im