یادداشت های شما نیاز دارید: در اینجا یک “مبارک گیاه” چک لیست شما می توانید کپی/چسباندن به گوشی خود را

زمانی که زندگی می شود قریب به اتفاق آن می تواند گاهی اوقات احساس می کنم غیر ممکن است به یاد داشته باشید حتی کوچکترین وظایف. چیزهایی مانند لباس های شسته شده تمیز کردن و حتی مراقبت از خود می تواند سقوط توسط ایستگاه فرعی که زندگی نامشخص است, کار است تا ستون و یا هر دو. این است که چرا نیاز به دسترسی به یک لیست از چیزهایی که باید انجام شود, روزانه, هفتگی و ماهانه به منظور نگه داشتن شما و محیط زیست خود را سالم و شاد کلیدی است.

را وارد کنید: یادداشت برنامه بر روی اکثر اپل. معلوم نیست مفید فقط برای ضبط تصادفی همه چیز شما نیاز به یاد داشته باشید و یا کار را به انجام لیست. همچنین خوب است برای انواع دیگر یادآوری—مانند مثال راه است که در آن شما باید مراقبت از گیاهان خانه خود را به صورت منظم.

دفعه بعد شما را به یک گیاه خانه فراموش معمول دبستان مراحل است که شما به طور معمول خواهد بود: در انجام تحقیقات بر روی گیاه خود به خود و آنچه در آن نیاز به رشد یادداشت برداری از آن و پیوستن به هر گیاه متمرکز Facebook groups برای هر گونه راهنمایی های مفید و ترفندهای پایین خط. سپس مشورت رفتن خود را-به مراقبت از کارخانه توجه داشته باشید در طول هفته, ماه و سال برگزاری خود را پاسخگو باشد. شما هرگز فراموش نکنید که برای گرد و غبار خود را از برگ گیاه و یا چرخش و موقعیت خود را دوباره.

در اینجا یک چک لیست شما می توانید کپی/چسباندن به یادداشت برنامه بر روی گوشی شما. تنظیم آن را به عنوان شما نیاز به اضافه کردن گیاه مراقبت وظایف خود را در جنگل نیازهای منحصر به فرد و یا تغییر فرکانس که همه چیز نیاز به اتفاق می افتد در خانواده خود است. هر گیاه متفاوت است!

چگونه برای مراقبت از گیاهان خود را
🌿 گیاه مراقبت برنامه 🌿

📅 هر سال در بهار:

شما در حال رفتن به احساس بسیار بهتر زمانی که شما خود را ببینید افسانه گیاهان پر رونق در روز و روز را. آن حتی ممکن است شما احساس می کنید کمی بیشتر مثل شما پر رونق بیش از حد—حتی زمانی که آن را همیشه به نظر می رسد که راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>