یادداشت های شما نیاز دارید: در اینجا یک گنجه Decluttering چک لیست شما می توانید کپی/چسباندن به گوشی خود را

اگر شما تا کنون نگاه در گنجه خود را احساس غرق درهم و برهمی و فکر کردم:”چگونه آن را دریافت کنید این راه ؟ ” تبریک می گویم: شما انسان هستند.

حتی اگر شما احساس می کنید مانند شما به طور مداوم خلاص شدن از لباس است که شما پوشیده نیست به طور منظم و یا که شما به طور فعال مدیریت چگونه بسیاری از قطعات شما در حال اضافه کردن به گنجه خود را, آن را هنوز هم می تواند آسان برای چیزهایی که خارج از کنترل سریع. هر کسی که سعی در یک دوجین لباس قبل از پیدا کردن یکی از آنها (و دور همه را رد کرد گروه در گنجه طبقه) می داند که دقیقا چه منظور من است. به علاوه انجام یک بالا-به-پایین گنجه تمیز کردن می تواند احساس مانند آخرین چیزی که هر کسی می خواهد به انجام پس از یک هفته پر استرس.

خوشبختانه راه هایی وجود دارد به ماندن در بالای گنجه خود را درهم و برهمی به طور منظم است که شما را در لباس پوشیدن (و زندگی خود را به طور کلی) راه ساده تر. آن را فقط طول می کشد کمی قوام. شروع کنید توجه داشته باشید بر روی تلفن خود را اختصاص داده شده به طور منظم گنجه cleanout. استفاده از آن توجه داشته باشید برای پیگیری دقیقا چگونه شما باید declutter گنجه خود را در هر هفته ، ماه و یا سال آن را تمام تفاوت در اقامت در بالا از درهم و برهمی در راه است که احساس پایدار است.

در اینجا یک چک لیست شما می توانید کپی/چسباندن به یادداشت برنامه بر روی گوشی شما. تنظیم به عنوان شما نیاز به کم کردن دسته ها تغییر فرکانس و یا اضافه کردن معیارهای خود را برای آنچه که باقی می ماند و آنچه می رود:

از طریق همه چیز به هر 1-2 ماه:

جمع آوری همه چیز را از یک دسته در بالا محل آن را بر روی تخت خود را و سپس قطعه قطعه و نگه داشتن تنها چیزی است که اگر:

قبل از اینکه شما شروع به رفتن را از طریق گنجه خود را به طور منظم هر چند انجام یک تمیز کردن. به این ترتیب شما در حال شروع با پاک کردن دولت است. اگر که نیست ممکن است فقط در نظر داشته باشید که حتی کوچکترین مقدار پیشرفت است و هنوز هم در حال پیشرفت است—به خصوص اگر شما در حال انجام آن به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im