“هنوز زمان برای نمایشگری”: مخالفت با حملات مرکز در زوم جلسه

'Not Time For Showmanship': Opposition Attacks Centre In Zoom Meeting

22 احزاب مخالف حمله به مرکز پاسخ به COVID-19 بحران و قرار دادن یک منشور مطالبات

دهلی نو:

در یک نمایش وحدت است که نادر در سال های اخیر, 22 احزاب مخالف در یک نشست آنلاین, به نام کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی با حمله به دولت در پاسخ به کروناویروس بحران و قرار دادن یک منشور مطالبات که شامل مستقیم پول نقد انتقال 7,500 تومان برای فقیرترین حمل و نقل برای مهاجران و “واقعی” اقتصادی بسته است.

این مرکز نیز باید مشورت متحده طرفین توافق کردند که متهم نخست وزیر نارندرا دولت “غاصب” قدرت متحده است.

“این است که نه وقت برای دولت در مرکز به افراط در نمایشگری و نه پیش گیری. این زمان برای غول پیکر جمعی تلاش. این چیزی است که مردم هند نیاز دارند و این چیزی است که مردم هند تقاضا” گفت: اظهارات “همفکر احزاب”.

احزاب مخالف نمایندگی بیش از 60 درصد از هند مردم به آنها یادآوری شود.

بنگال وزیر Mamata بانرجی ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و نخست وزیر سابق HD Deve Gowda در میان کسانی که عضو زوم کنفرانس اما Mayawati, Akhilesh Yadav و Arvind Kejriwal شد قابل توجه نمیبینم.

احزاب مخالف به نام برای یک مستند استراتژی خروج از اظهار نظر که دولت شکست خورده بود در مسئولیت های خود را. آنها همچنین به نام برای یک بسته مالی و گفت: “Rs 20 lakh کرور بسته و محتویات آن گمراه کردن مردم هند است. ما خواهان آن است که دولت در حال حاضر تجدید نظر شده و بسته جامع خواهد شد که درست محرک های مالی به منظور تحریک تقاضا در اقتصاد است.”

مخالفان خواسته ها عبارتند از:

  • مستقیم انتقال پول نقد از Rs. 7,500 یک ماه تا شش ماه. 10 ، 000 تومان پرداخت می شود بلافاصله استراحت بیش از پنج ماه
  • توزیع رایگان 10 کیلوگرم مواد غذایی سبوس دار به نیازمندان برای شش ماه آینده. افزایش MGNREGA کار روز به 200
  • رایگان حمل و نقل برای کارگران مهاجر را به خانه خود
  • معکوس “یک جانبه” تصمیمات سیاسی مانند قانون کار و تغییرات
  • بازگرداندن مجلس عملکرد و نظارت با اثر فوری
  • مشورت با دولت های ایالتی در حالی که اجازه می دهد پرواز

باز این نشست سونیا گاندی گفت: دولت مرکزی را رها کرده بود هر گونه ادعای دموکراتیک بودن. “تمام قدرت در حال حاضر متمرکز در یکی از اتاق های سازمان بنادر و دریانوردی,” کنگره رئیس جمهور گفت:.

وی با بیان اینکه اقتصاد “به شدت فلج” کنگره رئیس گفت: هر اقتصاددان پست توصیه شده بود فوری نیاز به یک محرک های مالی اما “نخست وزیر اعلام grand تومان 20 lakh کرور بسته – و وزیر دارایی هجی کردن جزئیات آن بیش از پنج روز آینده — تا تبدیل به یک شوخی بی رحمانه در این کشور است.”

برای Uddhav Thackeray که شیو سنا بود BJP متحد برای 35 سال است اما در حال حاضر تیمی با NCP و کنگره به قانون ماهاراشترا این اولین مخالف چنین نشست.

“ما خواسته برای مهاجران فرستاده می شود و در چهار روز اول اما آنها خودداری کرد. اما در حال حاضر وجود دارد این است که ترس از گسترش ویروس” آقای Thackeray گفت: متهم BJP از بازی سیاست در این ویروس در بحران است.

کنگره MP راهول گاندی اظهار داشت: “ما تنها کشور در جهان است که در افزایش موارد مستند است و ترس آن را افزایش می دهد پس از مستند.” او بارها و بارها به نام یک مستند “مکث” را فشار دهید و دولت را متهم به بی مهارت بیش از آن استراتژی خروج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>