"نه خفاش آنها بتمن": ارتش توییتهایی تصویری به افتخار بیهار هنگ

بیهار نظام بوده است بخشی از تمام جنگ های بزرگ و مبارزه با ارتش هند پس از استقلال.دهلی نو: ارتش هند روز شنبه در

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
'Not Bats, They Are Batman': Army Tweets Video To Honour Bihar Regiment

بیهار نظام بوده است بخشی از تمام جنگ های بزرگ و مبارزه با ارتش هند پس از استقلال.

دهلی نو:

ارتش هند روز شنبه در توییتی تصویری ستایش شجاعت و جوانی از سربازان بیهار هنگ یاد و سهم خود را در جنگ کارگیل 21 سال پیش.

"حماسه #DhruvaWarriors و شیرها از #BiharRegiment. "متولد به مبارزه با.آنها خفاش ها. آنها بتمن."

"پس از هر #جمعه وجود دارد خواهد بود یک #جمعه. Bajrang بالی کی Jai" شمالی دستور توییتی. Jai Bajrang بالی (پیروزی به Bajrang بالی) است که فریاد جنگ بیهار هنگ هنگامی که نیروهای نظامی خود را به میدان جنگ به صورت دشمن است.

1 دقیقه 57 دومین تصویری آثار برخی از مهمترین ماموریت های بسیار دشوار گرفته شده توسط این نظام از سال 1857 به سال 1999 زمانی که 1 گردان از بیهار هنگ اسیر یک منطقه استراتژیک در کرگیل از ارتش پاکستان.

"این همان ماه 21 سال پیش. بیهار هنگ به خونین بینی به کرگیل مزاحمان. آنها در ارتفاع بیش از حد و آنها آماده شده است. آنها رفت و با جرات و با افتخار می گوید:" عمده Akhil Pratap که به این روایت در تصویری قدرتمند.

ارتش همچنین ادای احترام به سرهنگ Santosh ببو که گذاشته زندگی خود را برای هند در خشونت برخورد با سربازان چینی در شرق لاداخ این هفته است.

سرهنگ ببو بود که افسر فرمانده 16 بیهار هنگ بود در میان 20 bravehearts که کشته شدید دست به دست مبارزه در ژوئن 15 نیمه شب. 12 سرباز از هنگ نیز کشته در خشونت رو کردن.

بیهار نظام بوده است بخشی از تمام جنگ های بزرگ و مبارزه با ارتش هند پس از استقلال قابل توجه در میان آنها در حال جنگ کارگیل که 1 گردان از بیهار هنگ اسیر یک نقطه استراتژیک از ارتش پاکستان در شب 6-7 ماه جولای سال 1999.

بیهار نظام است و در هند در سازمان ملل در عملیات حفظ صلح در سومالی و جمهوری دموکراتیک کنگو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن