اجازه می دهد مهاجران قطار “بی عدالتی”: Amit Shah به Mamata بانرجی

Not Allowing Migrants' Trains 'Injustice': Amit Shah To Mamata Banerjee

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه نوشت و به بنگال وزیر Mamata بانرجی بیش از مهاجران قطار

دهلی نو:

این مرکز دریافت نمی رود, حمایت از دولت بنگال بیش از بازگشت از رشته مهاجران اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گفت: در نامه ای به وزیر Mamata بانرجی امروز.

در نامه خود به خانه وزیر را متهم به بنگال دولت اجازه می دهد نه “shramik (کارگر)” قطار اجرا شده توسط راه آهن برای رسیدن به دولت و اعلام این که یک “بی عدالتی” برای مهاجران بنگالی رشته در سراسر کشور است.

آقای شاه اشاره کرد که این مرکز تا به حال تا کنون کمک بیش از دو لاخ مهاجران برای بازگشت به خانه در میان coronavirus مستند و هشدار داد دولت بنگال که عدم همکاری خواهد ایجاد مشکلات برای خود مهاجران.

“… ما نمی رود, حمایت از, West Bengal. دولت است که اجازه می دهد قطار برای رسیدن به. این بی عدالتی برای West Bengal کارگران مهاجر. این را بیشتر ایجاد مشکلات برای آنها” آقای شاه نوشت.

مرکز و دولت بنگال که به درگیری بارها و بارها در میان شیوع کروناویروس در کشور با یک IMCT (وزرا مرکزی تیم) که در بازدید از این دولت به نقد و بررسی آن دست زدن به بحران در این هفته متهم خانم بانرجی را مدیریت مصرف “متضاد مشاهده”.

در یک نامه جداگانه از وزارت, نوشته شده در پنجشنبه بنگال گفته شد آن را به حال یک “نرخ بسیار پایین تست نسبت به مردم” و “بسیار بالا میزان مرگ و میر از 13.2 درصد تا کنون بالاترین برای هر دولت”.

بنگال گزارش کرده است 1,678 coronavirus موارد و 160 مرگ و میر تا کنون, در حالی که تعدادی از موارد در سراسر کشور در حال نزدیک شدن است 60,000 با 1,981 مرده است.

در پاسخ به اتهامات Trinamool کنگره MP Shantanu Sen گفت: “این تاسف است. یک دبیر اتحادیه نوشته است نامه ای پر از دروغ…” و متهم مرکز “بازی جمعی کارت”. او همچنین با حمله به مرکز بیش از عدم ارائه دولت با منابع کافی.

بنگال نیز یکی از سه متحده – دو نفر دیگر که اوتار پرادش و اوریسا – شناسایی پتانسیل coronavirus نقاط با توجه به تعداد مهاجران بودن تقبل قایق از آب عبور منزل در سراسر کشور.

در یک نشست مجازی با اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan در پنجشنبه مذکور متحده خواسته شد برای افزایش تست و نظارت است.

در هفته گذشته بنا به گزارش ها از ترس سیاسی واکنش بیش از این مهاجران بحران مرکز مجاز سفر از رشته مردم ارائه آنها نمایش داده می شود هیچ COVID-19 علائم و تحت اجباری دوره قرنطینه در هنگام ورود.

اولین “ویژه” آموزش به بنگال مجموعه ای از راجستان اجمیر این هفته – محدود برای دورگاپور از طریق آسانسول – حمل 1,200 کارگران مهاجر. مدت کوتاهی پس از Ms بانرجی توییتی که یک دوم خواهد به عقب مشابه تعداد زیادی از مردم سرگردان در کرالا است.

به طور کلی در سراسر کشور lakhs از مهاجران دانش آموزان و دیگران مانده بودند رشته های سراسر کشور مستند در ماه مارس بود که اجرا فقط با چند ساعت متوجه.

گیر بدون شغل و پول و غذا و سرپناه آنها تا به حال هیچ گزینه ای جز به راه رفتن صدها و اغلب هزاران کیلومتر راه اندازی یک بحران انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de