“قادر به تنفس”: مرد پیام به پدر قبل از او می میرد از COVID-19

مردم توییتی اشاره به مشکلات و بی تفاوتی است که بیماران باید به صورت.

حیدرآباد:

یک فیلم با یک مرگ 34-سال-پیر مرد دادن آخرین پیام خود را به پدر خود را از یک بیمارستان دولتی در حیدرآباد را ترک کرده است مردم شوکه میان coronavirus بیماری همه گیر. مرد شد و در نهایت بستری در حیدرآباد دولت قفسه سینه در بیمارستان در روز چهارشنبه پس از حداقل 10 بیمارستان های خصوصی خودداری از پذیرش مرد گفت: پدر.

“هستم و نه قادر به نفس کشیدن… هر چند من التماس آنها نیست ادامه اکسیژن برای آخرین سه ساعت است. من قادر به تنفس کنه, پدر, آن را مانند قلب من متوقف شده… خداحافظ پدر. خداحافظ به همه پدر” مرد دیده می شود گفت: در تصویری که به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

مردم توییتی اشاره به مشکلات و بی تفاوتی است که بیماران باید به صورت.

پیام ویدیویی ضبط شده بود یک ساعت قبل از این بیمارستان گفت: این مرد فوت کرده است به گزارش.

“پسر من خواست برای کمک به, اما هیچ کس به او کمک کرد. من تو را دیدم این ویدئو تنها پس از بازگشت من پس از آخرین مراسم و او گفت: “خداحافظ بابا” ، ” پدر گفت: NDTV گفت و خراب شد. “چه اتفاقی افتاد به پسر من نمی باید اتفاق می افتد به هر کس دیگری. چرا پسر من را رد اکسیژن ؟ آیا هر کس دیگری به آن نیاز فوری و به طوری که آنها آن را در زمان دور از او ؟ وقتی می شنوم که تصویری از پسر من قلب من می شکند.”

خانواده انجام آخرین مراسم همان روز. صبح روز بعد پدر دریافت تماس از یک بیمارستان خصوصی که در آن او تا به حال ارائه شده پسرش را سواب نمونه. این بیمارستان خصوصی گزارش ذکر او درگذشت COVID-19 مرد گفت: پدر.

در میان غم و اندوه و تراژدی در خانواده دریافت یک شوک – شش نفر از جمله پدر و مادر مرد, همسر, برادر, خواهر و برادر در قانون قرار گرفته شده بود به او. آنها در حال حاضر نگران است.

“ما نتایج آزمون تا اواخر و بیمارستان فقط تحویل بدن. همه ما در معرض شده است. اما هیچ کس در حال انجام هر آزمون بر ما. من دو نوه پسر من 12 ساله دختر 9 ساله و پسر که هنوز حتی نمی دانند که پدر آنها مرده است. باید چه کار کنم ؟ ” مرد گفت: پدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im