شمال یا جنوب قرمز یا آبی – متحده تعطیل اقتصاد خود را در مورد همان سرعت CNBC تجزیه و تحلیل نشان می دهد

استارباکس قهوه در هارلم بسته است به عنوان خرده فروش دچار افت ثبت در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 15 سال 2020 است.

برایان اسمیت | ایسنا

در حالی که ایالات آماده شدن برای باز کردن اقتصاد خود را در نرخ های مختلف یک تحلیل CNBC از چه کشور تعطیل می یابد این کشور توقیف و عملا به عنوان یک.

آیا دولت رای دادند و قرمز یا آبی در سال 2016 آن است که آیا اجرا شده توسط یک جمهوری خواه یا دموکرات فرماندار و یا حتی این که آیا آن را در جنوب و یا شمال غرب داده ها نشان می دهد تاریخی اقتصادی shutdown از coronavirus گرفت و در اواسط ماه مارس در حدود همان سرعت در سراسر کشور.

تجزیه و تحلیل CNBC دولتی و ملی داده ها از Yelp از رستوران موسسات غذایی کافه ها و دیگر مکان شب زنده داری. Yelp داده است کشیده شده از آن 36 میلیون منحصر به فرد نرم افزار کاربران به طور متوسط در هر ماه و 205 میلیون و بررسی است.

در مورد 52,000 چنین کسب و کار بسته بودند در سراسر کشور به عنوان از آوریل 26 با توجه به Yelp داده است. آن را تا 17% از یک هفته پیش از آن نشان از بسته شدن همچنان به افزایش حتی به عنوان روز یکشنبه با وجود صحبت از پتانسیل کاستن از محدودیت های این هفته در برخی از کشورها.

داده ها نشان می دهد خاموش شدن به صورت جدی آغاز شد در مارس 16 وقتی 789 کسب و کار بسته بودند در سراسر کشور.

بعد از تعطیلی در صدر 1,000 و خاموش شدن به اوج خود رسید و در 23 مارس و آوریل 24 هنگامی که یک ترکیب 7,000, رستوران ها, کافه ها و تفریحات شبانه موسسات بسته در سراسر دفعات مشاهده شده است.

کالیفرنیا بیشترین تعطیلی در مورد 9,800 به دنبال نیویورک در 4,800 و تگزاس در 3,600.

کارل بیالیک علوم اطلاعات editor در Yelp تایید CNBC یافته است.

“ما تجزیه و تحلیل خود از این و دیگر شاخص های به دست آمده از داده های ما نشان می دهد تفاوت های کوچک در زمان شروع تغییر سریع و سپس سطوح مشابه تغییر,” او گفت:. “به نظر می رسد مهم نیست که چگونه و چه زمانی دولت خود را عمل کرده و مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار نقل مکان کرد و در روش های مشابه در سراسر کشور است.’

کسب و کار به احتمال زیاد بسته به دلیل برخی از ترکیب دولت بسته شدن قوانین فقدان مشتریان و یا یک تصمیم توسط مالک به سادگی تعطیل برای سلامت و/یا به دلایل اقتصادی.

CNBC نمایه داده ها برای هفته قبل از خاموش شدن ناگهانی شروع به مقایسه دولت تعطیلی با سطح نرمال است. آن را در بر داشت, نوادا, ضربه سخت shutdown از کازینو, کسب و کار رنج می برد بیشتر نسبت به تعطیلی یک هفته عادی.

به دنبال تعطیلی از طریق سیاسی لنز را نشان می دهد چند تفاوت در سرعت shutdown. بعد از شروع کردن حتی کشورهایی که رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 در بسته تا حدودی سریعتر از پایان ماه مارس تا آوریل. کشورهایی که رای دادند برای هیلاری کلینتون به زودی گرفتار.

در مقابل, مختلف, سیاسی, منشور را نشان می دهد مخالف: متحده اجرا شده توسط دموکراتیک فرمانداران خاموش شدن در کمی سرعت سریع تر از آن اجرا شده توسط فرمانداران جمهوریخواه اما تفاوت به طول انجامید تنها حدود چهار روز.

کشورهای کوچک را عقب بزرگ متحده در سرعت بسته شدن اما موسسات در این کشورها هنوز هم در بسته قوی سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو