دولت کره شمالی گزارش های رسانه ای کیم جونگ سازمان ملل متحد از سر گرفته است و فعالیت عمومی

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کارگران کره (WPK) در این تصویر منتشر شده از رهبر کره شمالی, کره ای خبرگزاری مرکزی (KCNA) در 11 آوریل سال 2020 است.

KCNA | کرج

کره شمالی دولت خبرگزاری KCNA گفت: رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد با حضور اتمام یک کود گیاهی در منطقه ای در شمال پایتخت پیونگ یانگ در اولین گزارش از فعالیت های عمومی خود را از آوریل 11.

رویترز نمی تواند به طور مستقل بررسی KCNA گزارش.

KCNA گزارش داد که کیم برش روبان در این مراسم در روز جمعه و کسانی که حضور در این رویداد “پشت سر هم به صاعقه وار به سلامتی از “هورا!” برای رهبر جمهوری اسلامی که فرماندهی همه مردم به طور کلی مارس برای دستیابی به این علت بزرگ رفاه است.”

کیم ابراز رضایت در مورد سیستم تولید از کود شیمیایی کارخانه گفت: این کارخانه ساخته شده است سهم قابل توجهی برای پیشرفت این کشور در صنعت شیمیایی و تولید مواد غذایی KCNA گفت.

کیم بود همراه با چند مقام ارشد کره شمالی مقامات از جمله خواهر کوچکتر کیم یو جونگ KCNA گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از KCNA گزارش که او باید چیزی برای گفتن در مورد کیم در زمان مناسب.

شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد کیم بهداشت پس از او از دست رفته تولد جشن سالگرد دولت موسس کیم ایل سونگ در 15 آوریل. روز یک تعطیلات بزرگ در کره شمالی و کیم به عنوان رهبر معمولا می پردازد بازدید از آرامگاه که در آن پدر بزرگ او نهفته در دولت است.

یک منبع آشنا با اطلاعاتی ایالات متحده تجزیه و تحلیل و گزارش گفت که سازمان های ایالات متحده آمریکا بر این باور است که کیم جونگ سازمان ملل متحد است به طور جدی بیمار است و او هنوز هم بسیار در قدرت باقی می ماند.

“ما فکر می کنم او هنوز هم در اتهام” این منبع گفت که خواست نامش فاش نشود.

منبع نمی تواند بلافاصله تایید KCNA گزارش.

کاخ سفید و وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>