بدون محدودیت در حرکت مردم و یا کالا بین کشورهای

No Restriction On Movement Of People Or Goods Between States

MHA دستورالعمل مستند: مرحله جاری بازگشایی خواهد شد که اقتصادی تمرکز مرکز گفت.

دهلی نو:

هیچ جداگانه اجازه تصویب یا e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای بین دولت و یا درون دولت جنبش مردم و محصولات این مرکز گفت: در روز شنبه آن را به عنوان اعلام دستورالعمل برای Lockdown5. اگر یک دولت و یا قلمرو اتحادیه تصمیم می گیرد برای تنظیم حرکت آن را به کشتزارهای تصمیم خود را در پیشبرد.

این مرکز امروز تمدید coronavirus مستند تا ژوئن 30, اما گفت که مراکز و رستوران ها می توانید از بازگشایی ژوئن 8 به جز در مهار مناطق و یا مناطق مهر و موم شده به دلیل تعداد زیادی از ویروس موارد است. این نیز چندین اطلاعیه ها به سهولت مستند محدودیت.

“باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها. هیچ جداگانه مجوز/تصویب/e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای چنین حرکات” این مرکز در بیانیه ای گفت.

“اگر دولت/اتحادیه خاک بر اساس دلایل بهداشت عمومی و ارزیابی خود از این وضعیت پیشنهاد تنظیم حرکت افراد آن را به تبلیغات گسترده ای در پیشبرد در مورد محدودیت های قرار داده شده در چنین حرکات و روش های مربوط به دنبال” آن اضافه شده است.

این چهارمین گسترش مستند از مارس. این مرحله اما ومیزان در شروع فعالیت های اقتصادی متوقف شده به دلیل بیماری همه گیر. “در مرحله کنونی از دوباره باز Unlock1 باید اقتصادی گفت:” تمرکز دستورالعمل.

اماکن مذهبی, هتل ها و رستوران ها نیز اجازه داده می شود از ژوئن 8, خانه وزارت و افزود: در دستورالعمل جدید صادر شده بر اساس رایزنی های گسترده ای برگزار می شود با آمریکا و اتحادیه سرزمین.

“حرکت قطار های مسافری و Shramik قطار ویژه; مسافر داخلی سفر هوایی; جنبش از اتباع هند رشته در خارج از کشور و از افراد مشخص شده به خارج از کشور سفر; تخلیه اتباع خارجی; و نشانه و علامت از دریانوردان ادامه خواهد داد تنظیم شده طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده است ،

هند امروز گزارش داد بزرگترین واحد-روز پرش در شماره جدید کروناویروس بیماران و کسانی که فوت کرد با توجه به شدت بیماری های عفونی با 7,964 تازه موارد و 265 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته که به ارمغان می آورد کل به 1,73,763 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>