هیچ Prasad, مقدس, آب و یا آواز خواندن در اماکن مذهبی تحت قوانین جدید

معابد خواسته شده است به تلو تلو خوردن به enty از جانبازان در مرکزی دستورالعمل.دهلی نو: شیوع کروناویروس با تعدا

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399
No Prasad, Holy Water Or Singing In Religious Places Under New Rules

معابد خواسته شده است به تلو تلو خوردن به enty از جانبازان در مرکزی دستورالعمل.

دهلی نو:

شیوع کروناویروس با تعداد رو به افزایش به شدت تنظیم شده است برای تغییر تجربه بازدید از اماکن مذهبی در کشور است. نه تنها jostling, جمعیت, بود رفته, ساخت ارائه و دریافت prasad, vermillion, نقطه یا آب مقدس خواهد بود بدون هیچ سخت. همچنین باید وجود داشته باشد هیچ بدنی آواز و تنها موسیقی ضبط شده باید تا آنجا که ممکن است این مرکز گفت: در آن جدید دستورالعمل های ایمنی صادر شده امروز.

تمام کشور محبوب ترین زیارتگاه -- از Sabarimala در جنوب به Vaishnodevi در شمال -- تا به حال درهای بسته خود را به روز قبل از سراسر کشور مستند اعلام شد در 25 مارس.

پس از بیش از دو ماه از مستند, مذهبی, مکان ها مجموعه ای برای باز کردن در بسیاری از کشورهای در این ماه است. بسیاری از ایالت ها در حال حاضر ساخته شده است سوالات در مورد دستورالعمل. دیگران در حال ساخت آماده سازی برای grand دهانه.

مرکزی دستورالعمل صادر امروز بر نیاز به ادامه استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی. دفاع جداگانه ورود و خروج برای بازدید کنندگان این دستورالعمل همچنین گفت: جانبازان باید حفظ فاصله فیزیکی از حداقل 6 پا در تمام زمانی که صف بندی برای ورود.

تنها افراد بدون علامت می تواند اجازه داده می شود و آنها باید شستن دستها و پاهای خود را با آب و صابون قبل از ورود به محل از هر مذهبی محل این دستورالعمل گفت. نماز مشترک تشک باید اجتناب شود و جانبازان باید خود را به ارمغان بیاورد.

دست زدن به مجسمه و بت آیکون و یا کتاب مقدس مجاز نمی باشد. "هیچ فیزیکی ارائه خواهم پراساد و یا توزیع و یا پاشیدن آب مقدس ، اجازه خواهد داشت در داخل مذهبی محل" دستورالعمل بیشتر گفت: از نظر شدت عفونی طبیعت coronavirus.

تا آنجا که امکان پذیر است, ثبت موسیقی مذهبی و یا آهنگ ها ممکن است بازی و یا آواز خواندن گروه کر گروه نباید اجازه داد این دستورالعمل همچنین گفت.

این مستند دستورالعمل تا به حال به صراحت منع تجمعات مذهبی و دیگر موارد که در آن یک جمعیت ممکن است جمع آوری به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی در برابر عفونت است. اجتماعات بزرگ هنوز ممنوع و اماکن مذهبی خواسته شده است به تلو تلو خوردن از ورود بازدید کنندگان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im