هیچ دولت جدید طرح برای یک سال است. مرکز کاهش بازگشت در میان COVID بحران

همه وزارتخانه ها گفته شده برای جلوگیری از ارسال درخواست برای طرح های جدید به وزارت مالیه.

دهلی نو:

هیچ دولت جدید طرح شروع خواهد شد و برای یک سال وزارت مالیه گفت: امروز در یک حرکت برای سفت کردن هزینه های میان افزایش coronavirus موارد است.

همه وزارتخانه ها گفته شده برای جلوگیری از ارسال درخواست برای طرح های جدید به وزارت مالیه.

صرف تنها اجازه داده می شود در نخست وزیر Garib Kalyan بسته و اطلاعیه های ساخته شده تحت Atmanirbhar بهارات بسته شده است. دیگر طرح خواهد بود تایید این سال مالی گفت: وزارت.

“ممکن است آن را مینماید که در پی COVID-19 همه گیر وجود دارد بی سابقه تقاضا در منابع مالی و نیاز به استفاده از منابع محتاطانه با توجه نوظهور و در حال تغییر اولویت” یک وزارت مالیه گفت: توجه داشته باشید.

طرح در حال حاضر تایید شده و تحت بودجه نیز اقامت معلق تا 31 مارس است.

توجه داشته باشید همچنین گفت: هر گونه استثنا به این قوانین جدید نیاز به تایید بخش از هزینه ها.

حرکت دولت می آید پس از یک سری از گریم شاخص های اقتصادی از جمله کمترین رشد تولید ناخالص داخلی در 11 سال و پیش بینی های اقتصادی انقباض در بیش از چهار دهه است. هند رتبه اعتباری نیز نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به آشغال پس از مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران کاهش داد و این کشور به پایین ترین درجه سرمایه گذاری در سطح.

ماه گذشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفته بود آینده سیاست های مالی اقدامات برای تحریک اقتصاد خواهد بستگی دارد که چگونه COVID-19 همه گیر تابه.

دولت در حال حاضر اعلام کرد Rs 20.97 قیمت لاخ کرور اقتصادی بسته که شامل بانک مرکزی هند Rs 8.01 لاخ کرور ارزش نقدینگی اقدامات تا مارس 17.

این کشور دیده می شود رکورد خوشه در تعدادی از coronavirus موارد طی چند روز گذشته. در بزرگترین روزانه افزایش, هند, ثبت 9,851 موارد و 273 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

تعداد موارد در کشور با صعود به 2,26,770. هند در حال حاضر هفتمین بدترین ضربه ملت پس از آمریکا و برزیل و روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>