“هیچ نقض داده ها در Aarogya Setu برنامه”: دولت در هکر پرچم قرمز

'No Data Breach In Aarogya Setu App': Government On Hacker's Red Flag

Coronavirus ردیابی aap Aarogya Setu شده است اجباری برای همه مکان های عمومی, بخش خصوصی, کارگران

دهلی نو:

هیچ نقض امنیتی در coronavirus پیگیری برنامه Aarogya Setu دولت گفت: امروز در پاسخ به ادعای یک فرانسه “کلاه سفید” و یا هکر اخلاقی که در روز سه شنبه گفت که “حریم خصوصی از 90 میلیون سرخپوستان در خطر است”. در یک مفصل بیانیه منتشر شده این صبح دولت وجود دارد گفت: “هیچ داده یا نقض امنیتی” و این که “هیچ اطلاعات شخصی هر کاربر ثابت شده است در معرض خطر توسط این هکر اخلاقی”.

بی هکر ضربه درخواست دولت: “آیا شما می دانید آنچه مثلث است” با اشاره به محل ناشناخته نقطه با تشکیل مثلث از نقاط شناخته شده. ساعت زودتر ظاهرا unimpressed توسط دولت پاسخ که او متصل در صدای جیر جیر خود را هکر می گوید: “شما گفت: “هیچ چیز برای دیدن اینجا”. ما را ببینید. من به شما خواهد آمد فردا”.

در روز سه شنبه هکر که می رود به نام الیوت الدرسون و قبلا در معرض نقص با Aadhaar برنامه نوشته شده یک سری از توییت های هشدار دهنده از یک “مسئله امنیت”. آقای الدرسون همچنین نوشت: “PS: راهول گاندی حق” و برچسبشده MP کنگره در صدای جیر جیر.

“سلام Aarogya Setu یک مسئله امنیتی یافت شده در برنامه خود را. حریم خصوصی از 90 میلیون سرخپوستان در خطر است. شما می توانید با من تماس بگیرید در خصوصی ؟ با احترام. PS: راهول گاندی حق” اولین توییت بخوانید.

کمتر از یک ساعت بعد هکر اذعان کرد دولت هند رسیده بود از هند Computer Emergency Response Team و ملی انفورماتیک مرکز تا به حال با او تماس.

هکر سپس هشدار داد که دولت مگر اینکه نقض ثابت شد او را نقص, عمومی, نوشتن: “قرار دادن اطلاعات پزشکی 90 میلیون سرخپوستان (در معرض خطر) یک گزینه نیست. من باید بسیار محدود صبر و پس از مهلت معقول من فاش خواهد شد آن ثابت است یا نه”.

آقای گاندی این هفته هشدار داد در برابر Aarogya Setu برنامه – کدام دولت است گفت: با استفاده از داده های مکان از تلفن برای پیگیری coronavirus نقاط – آن را “پیچیده سیستم نظارت”.

اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد در پاسخ به این انتقادات به نام برنامه “قدرتمند همراه است که محافظت از مردم”.

“روزانه یک دروغ جدید. Aarogya Setu قدرتمند همراه است که محافظت از مردم است. آن را به یک قوی امنیت اطلاعات معماری. کسانی که زیاده روی در نظارت تمام زندگی خود را نمی خواهد می دانم که چگونه فن آوری می تواند اهرمی برای خوب!” آقای پراساد توییتی.

مرکز ساخته شده است Aarogya Setu برنامه است که به شدت ترویج شده توسط نارندرا نخست وزیر و وزیران اتحادیه اجباری برای همه عمومی و کارکنان بخش خصوصی.

همه در یک COVID-19 مهار منطقه نیز باید برای دانلود این برنامه به همه کسانی که به ارمغان آورد به هند از طریق ویژه پرواز در حال ارسال به تعدادی از کشورها از امروز شروع. کسانی که کار از خانه, با این حال نیاز به استفاده از برنامه.

این مرکز مجموعه ای از یک هدف دستیابی به 30 کرور دریافت برنامه در چند هفته آینده.

تعداد COVID-19 نفر در هند در حال نزدیک شدن 50,000 با 1,694 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>