هیچ جامعه گسترش ویروس مرکز گفت: دهلی دولت

No Community Spread Of Virus, Centre's Officials Said: Delhi Government

در جامعه گسترش در دهلی مقامات دولت مرکزی در آن گفت: هنوز اتفاق افتاده است: Manish Sisodia

دهلی نو:

هیچ جامعه گسترش coronavirus در دهلی نو با توجه به مقامات مرکزی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: حتی خود را به عنوان کابینه همکار ابراز نگرانی در مورد سرمایه وارد فاز با بیشتر و بیشتر در مواردی است که نمی توان به هر منبع.

“در جامعه گسترش در دهلی مقامات دولت مرکزی در آن گفت: هنوز اتفاق افتاده است,” Manish Sisodia گفت: پس از دیدار از دهلی نو در مدیریت بحران اقتدار.

دهلی وزیر بهداشت Satyendra جین گفته بود فقط قبل از این جلسه که نیمی از coronavirus موارد در دهلی نو نمی توان به هر منبع.

“ما می گویند جامعه گسترش زمانی که مردم نمی دانند که چگونه آنها عفونت است. بسیاری از موارد وجود دارد. در 50 درصد موارد در دهلی منبع عفونت شناخته شده نیست” آقای جین به خبرنگاران گفت: قبل از این جلسه معاون فرماندار آنیل Baijal خانه.

جامعه گسترش یا مرحله سوم از یک بیماری همه گیر است که آن را دشوار است به کنترل منبع عفونت است.

به سوال در مورد اینکه آیا دهلی بود که در این مرحله وزیر بهداشت گفت: تنها دولت مرکزی می تواند اعلام جامعه گسترش یافته است.

“AIIMS مدیر Randeep Guleria گفته بود وجود دارد جامعه انتقال در دهلی اما مرکز است و نه آن را پذیرفته است. ما نمی توانیم آن را اعلام و مرکز به اعلام آن است. جامعه گسترش است که یک اصطلاح فنی و این بستگی به مرکز که آیا آنها آن را قبول کند یا نه. وجود دارد چهار مرحله در اپیدمیولوژی که در مرحله سوم است و در جامعه گسترش” آقای جین گفت.

وجود دارد نزدیک به 30000 COVID-19 موارد در دهلی نو و به وزیر گفت: این شهرستان به مراتب پشت سر نیست بمبئی این کشور بدترین ضربه.

“ما 10 روز پشت بمبئی از نظر كردن از موارد و در دهلی تعداد در حال افزایش است به همان نسبت. انتظار می رود که در دهلی نو ما را به 50,000 موارد در 10 روز آینده” گفت: آقای جین.

Aam Aadmi Party (AAP) وزیر آمار را در ستوان فرماندار حرکت به لغو این شهرستان تصمیم دولت برای رزرو بيمارستان به جز برای کسانی اجرا شده توسط این مرکز برای ساکنان دهلی.

“تحت BJP را فشار معاون فرماندار لغو این تصمیم. ما از او بخواهید اگر مردم در اعداد بزرگ آمد از خارج برای درمان پس از آن که مردم را از دهلی نو برود ؟ ” وزیر پرسید.

“ما انتظار داشتند که این تخت در بیمارستان های خصوصی را تهیه کردن به بیماران تا 15 روز است. بسیاری از تخت های این سایت متعلق به COVID-19 بيمار گرفته شده اند تا در آخرین سه تا پنج روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im