هیچ تجهیزات چینی برای 4G ارتقا مرکز برای گفتن BSNL: منابع

No Chinese Equipment For 4G Upgrade, Centre To Tell BSNL: Sources

مرکز تصمیم گرفته است برای رد کردن استفاده از تجهیزات چینی در upgradation BSNL 4G تجهیزات.

دهلی نو:

مخابرات گروه تصمیم گرفته است برای رد کردن استفاده از تجهیزات چینی در upgradation از 4G تجهیزات دولتی Bharat Sanchar Nigam محدود و یا BSNL. منابع در دولت گفت: این وزارتخانه تصمیم گرفته است به “بصورتی پایدار و محکم بگویید BSNL” به استفاده از تجهیزات چینی در نمایش اگر مسائل امنیتی است. منابع گفت که این گروه نیز تصمیم به دوباره کاری مناقصه در این زمینه است. دولت نیز با توجه به درخواست اپراتورهای خصوصی برای کاهش وابستگی به تجهیزات ساخته شده توسط شرکت های چینی.

شرکت های مخابراتی مانند Bharti Airtel و وودافون ایده کار کرده اند با Huawei فعلی خود را در شبکه های, در حالی که ZTE با این نسخهها کار دولتی BSNL.

تصمیم دولت آمد در میان یک تنش در لاداخ که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در روز دوشنبه. این اولین بار بود که در نزدیک به پنج دهه است که مرگ و میر گزارش شده در خط کنترل واقعی عملا مرز با چین است.

امنیت شبکه از تجهیزات ساخته شده توسط شرکت های چینی همیشه تردید و منابع گفت: NDTV.

در سال 2012 یک کمیته از نمایندگان کنگره آمریکا هشدار داد از جاسوسی سایبری تهدیدات شبکه های مخابراتی ساخته شده توسط شرکت های چینی و پیشنهاد کرد که شرکت های آمریکایی با توجه به انجام کسب و کار با Huawei و ZTE باید به دنبال سایر فروشندگان است. شرکت های چینی تا به حال به شدت تکذیب میکند.

دو سال بعد مجلس گفته بود که شرکت چینی سازنده تجهیزات Huawei گفته هک BSNL شبکه و دولت در حال بررسی این موضوع است.

در ماه فوریه در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هندوستان, Mukesh Ambani به او اطمینان کرده بود که تکیه Jio نمی خواهد که یک شبکه چینی در آینده آن 5G شبکه.تکیه Jio تنها شبکه ای در جهان نیست که استفاده از تجهیزات چینی, آقای Ambani گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. Jio اتحاد کره جنوبی سامسونگ به عنوان یک شبکه شریک برای هر دو 4G و 5G شبکه.

Upgradation 4G امکانات بخشی از BSNL را احیای بسته و در اوایل این سال وجود دارد تقلا از جنگ بین BSNL و کارکنان دولت بیش از دومی اصرار در استفاده از شرکت های وطنی به افزایش خود را در هند سیاست. این BSNL کارکنان اشاره کرده بود که تمام رقبای خود — Bharati شعر وودافون و اعتماد Jio — با استفاده از تجهیزات از شرکت های چند ملیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de