هیچ فیلم دوربین مدار بسته موجود در Tamil Nadu در بازداشت, مرگ و میر, دادگاه گفت

No CCTV Footage Available In Tamil Nadu Custody Deaths, Court Told

دولت اتحاد بیش از این تحقیقات به CBI.

Chennai/ دهلی نو:

امنیتی و فیلم های پاک شده در یک ایستگاه پلیس در تامیل نادو که در آن یک مرد و پسرش بازداشت شدند قبل از آنها کشته شده اند بیش از حد زخم گفته از شکنجه و ضرب و شتم یک پرس و جو گزارش های ارائه شده به مدرس دادگاه عالی نشان می دهد.

دادگاه گفته شد که هیچ فیلم دوربین مدار بسته از ایستگاه پلیس در دسترس از ژوئن 19 روز Jeyaraj و پسرش Beniks دستگیر شدند برای نگه داشتن تلفن همراه خود را در فروشگاه Santhankulam, Tuticorin باز فراتر از مجاز ساعت طول coronavirus مستند. گزارش های ارائه شده دیروز همچنین نشان می دهد که پلیس در حال بررسی تلاش خود را برای جلوگیری از تحقیقات و پاسبان “شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار و فرار” وقتی پرسیده شد که به دست خود چوب به عنوان شواهد.

Beniks, 31, درگذشت در ژوئن 22 و پدرش Jeyaraj, 59, درگذشت زود روز بعد. دو مرد گفته می شود در معرض وحشیانه شکنجه در بازداشت است. خانواده خود را مدعی آنها شديد داخلی و خارجی زخم از جمله خونریزی. حیاتی فیلم که می توانست نشان داد آنچه که انجام شد به آنها در بازداشت ممکن است از دست داده اند.

NDTV دیده است گزارش قضایی دادرس که می گوید CCTVs نصب شده در ایستگاه پلیس شده بود برنامه ریزی شده به صورت خودکار حذف فیلم هر روز هر چند وجود دارد به اندازه کافی فضای ذخیره سازی – 1 ترابایت — سیستم با هارد دیسک.

یک زن پاسبان داده است برخی از سرنخ به آنچه ممکن است اتفاق افتاده بین ژوئن 19 و 22 زمانی که مردان منتشر شد با هولناک زخم در سراسر بدن خود را. اما بسیاری دیگر از نیروهای پلیس در ایستگاه بودند uncooperative.

پاسبان Revathi گفت: قاضی که هر دو پدر و پسر بودند مورد ضرب و شتم با چوب. آنقدر که از چوب و جداول در مجاورت شد و آغشته به خون او گفت: اصرار بازپرس برای به دست گرفتن اشیاء به عنوان شواهد.

“او از من خواست برای به دست گرفتن lathis (چوب) و جداول وجود دارد اما دیگر پرسنل پلیس در حال حاضر وجود ندارد همکاری در توزیع بیش از خود lathis,” the magistrate گزارش گفت:.

پاسبان خواسته به دست خود چوب شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار ایستگاه پلیس و فرار این گزارش گفت:.

یکی دیگر از پلیس پاسبان Maharajan ادعا باتوم او بود که در روستای مادری خود را. او بعد از تغییر بیانیه خود گفت: آن را در پلیس چهارم.

“پرسنل پلیس در حال حاضر وجود دارد ضبط رویدادها در تلفن همراه خود را و ارعاب دادگاه کارکنان. به دلیل وضعیت امن نیست برای ما بازگشت و بلافاصله” قضایی بازپرس به دادگاه گفت.

دادگاه عالی وجود دارد گفت: در این زمینه به اتهام سه پلیس با قتل بر اساس, پس از مرگ, گزارش — معاون سرپرست پلیس C Prathapan اضافی معاون سرپرست پلیس D کومار و پاسبان Maharajan.

“شما نمی توانید هر چیزی را برای ما” پاسبان Maharajan گفت: با توجه به دادرس گزارش.

پلیس ادعا می کند Jeyaraj و Beniks پرتاب کرده بود سوء استفاده کلامی در خود پرسنل و نورد در اطراف در خیابان در حالی که مقاومت در برابر بازداشت برای نگه داشتن فروشگاه خود را در 15 دقیقه فراتر از مقررات منع رفت و آمد.

Beniks در بیمارستان بستری شد در 7.45 pm در ژوئن 22, سه روز پس از بازداشت. او حدود 9 ساعت با توجه به جدول زمانی منتشر شد شب گذشته توسط پلیس است. پدرش بستری شد حدود ساعت 10.30 همان شب. Jeyaraj درگذشت زود روز بعد در 5.40 هستم.

مرگ ایجاد شوک و خشم و خواستار قتل اتهامات علیه پلیس درگیر است. فعالان و سیاستمداران و مشاهیر به نام برای عدالت است.

دولت اتحاد بیش از این تحقیقات به CBI.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de