هیچ کابین چمدان Aarogya Setu برای پرواز پست-مستند: طرح وزارت

دولت پیشنهاد استفاده از مجاز تاکسی برای رسیدن به فرودگاه هیچ ID چک در دروازه ورودی (فایل)برجستهیک SOP شده است

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399
No Cabin Baggage, Aarogya Setu For Flights Post-Lockdown: Ministry Plan

دولت پیشنهاد استفاده از مجاز تاکسی برای رسیدن به فرودگاه هیچ ID چک در دروازه ورودی (فایل)

برجسته

  • یک SOP شده است پیش نویس برای راه اندازی مجدد هوا خدمات مسافر
  • مسافران باید در فرودگاه حداقل دو ساعت قبل از پرواز
  • پیش نویس است اقدامات برای سازمان های امنیتی و فرودگاه اپراتورهای بیش از حد
دهلی نو:

پر کردن یک پرسشنامه دقیق مربوط به COVID-19 حمل بدون کابین چمدان با استفاده از Aarogya Setu برنامه و رسیدن به فرودگاه حداقل دو ساعت قبل از پرواز و خروج به خوبی ممکن است در میان الزامات مورد نیاز برای مسافران هوایی در طول فاز اولیه پس از سرگیری پروازهای تجاری.

حمل و نقل هوایی داخلی وزارت آمده است تا با پیش نویس یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای راه اندازی مجدد تجاری مسافری هوایی, خدمات در کشور است که همچنان به حالت تعلیق باقی می ماند میان این مستند برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

سبز وضعیت در Aarogya Setu, برنامه وب را بررسی کنید-در دما و چک برای تمام داخلی خروج و ورود مسافران نیز پیشنهاد شده است.

پیش نویس SOP دیده توسط PTI نیز مطرح rostering همان مجموعه ای از کابین و کاکپیت خدمه به عنوان زمانی که ممکن است به منظور جلوگیری از آلودگی متقاطع.

نه فقط برای مسافران پیش نویس SOP پیشنهاد اقدامات است که می تواند توسط سازمان های امنیتی و همچنین فرودگاه اپراتورها از جمله انجام دور با کارت شناسایی چک در فرودگاه دروازه ورود و تأمین اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

پیشنهاد دیگری است که به نگه داشتن سه ردیف هواپیما خالی برای جداسازی هر مسافری که یک اورژانس پزشکی پردازنده.

پیش نویس SOP آماده شد و پس از بحث و گفتگو با ذینفعان از جمله شرکت های هواپیمایی و فرودگاه اپراتورهای. نظرات باید به دنبال شده است از سهامداران در آن با توجه به منابع.

قابل توجه پیش نویس سند است که سکوت در ترک وسط صندلی هواپیماهای خالی برای حفظ اجتماعی فاصله. حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA تا به حال ساخته شده است یک پیشنهاد در مورد ترک وسط صندلی خالی قبل از تعلیق پرواز تجاری خدمات در ماه مارس است.

"پرسشنامه به گردش به مسافر و با آنها در مورد تاریخ گذشته خود را مرتبط با COVID-19 و قرنطینه اگر هر کدام در یکی از آخرین ماه است. هر مسافری که تحت قرنطینه در یکی از آخرین ماه ارسال می شود برای امنیت در جدا بررسی امنیت واحد تنها" در این سند به عنوان خوانده شده.

با توجه به سند مسافران باید توصیه به وسايلي در مورد روش های جدید در فرودگاه به خصوص در مورد اجتماعی فاصله هنجارها و حصول اطمینان از حداقل دست از سطوح مختلف.

آنها همچنین باید آشنا با چمدان محدودیت COVID-19 پرسشنامه نیاز به ثبت نام در Aarogya Setu برنامه احتمالا کندتر فرآیندهای در فرودگاه ها و استفاده از مجاز تاکسی برای رسیدن به فرودگاه آن را گفت.

وزارت پیشنهاد کرده است که مسافران باید به فرودگاه حداقل دو ساعت قبل از پرواز و انجام دور با مسافر چک هویت در فرودگاه دروازه ورود به حداقل رساندن عجله در نقاط ورود.

مسافران می توانید یک وب سایت بررسی و حمل چمدان کابین نباید اجازه داده می شود در مرحله اولیه عملیات به عنوان در هر سند.

بیشتر وزارت پیشنهاد کرده است که مسافران را تکذیب کرد, سفر با توجه به درجه حرارت بالا یا سن باید مجاز به تغییر تاریخ سفر بدون مجازات و شرکت های هواپیمایی را مجبور به حفظ سوابق خود را.

فرودگاه باید یک انزوای منطقه در ساختمان ترمینال و همچنین airside برای مسافران نشان دادن علائم و دولت باید با ارائه کمک لازم با زیرساخت های پزشکی در مورد فرودگاه ندارد APHO (فرودگاه بهداشت سازمان) تنظیم آن اشاره کرد.

فرودگاه را به در محل قرار داده و فاصله و نشانه های ضد عفونی تمام زمینه های مشترک مانند آسانسور پله برقی و صندلی در صندلی مناطق, مواد غذایی و نوشیدنی ها و رسانه های خرده فروشی. در دسترس بودن قابلیت جابجایی دست شستن سبد خرید و یا بر اساس الکل دست sanitisers در ترمینال باید تضمین وزارت پیشنهاد کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن