“هیچ بیت و قطعات”: Prashant Kishor می گوید حاضر کنگره ارائه

'No Bits And Pieces': Prashant Kishor Says Refused Congress Offer

کنگره منابع گفت: Prashant Kishore ترجیح گسترده تر و طولانی مدت نامزدی (فایل)

پتنا:

انتخابات استراتژیست Prashant Kishor قاطعانه رد گزارش می دهد که او قبول پیشنهاد از Madhya Pradesh کنگره برای رسیدگی به مبارزات خود برای 24 مونتاژ صندلی که در آن انتخابات باید برگزار شود. بسیاری از صندلی سقوط کرد زمانی که خالی از وفاداران از Jyotiraditya Scindia ترک بعد از ارشد رهبر روشن به BJP.

“این نه تنها رئیس سابق وزیر کمال نات اما پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ که با نزدیک شدن من به سر می برد به کمپین بعدی مجمع انتخابات است. اما من قابل قبول نیست و من تمایلی به کنگره حزب کار در بیت و قطعات,” او گفت: NDTV.

آقای Kishor که درخشان در اولین کار خود را به عنوان نظرسنجی استراتژیست با بسیار موفق کمپین برای نارندرا نخست وزیر در سال 2014 تا به حال شرکت جدا با حزب پس از اختلاف با سپس BJP رئیس Amit Shah.

او تا به حال به کار گرفته شده در این کمپین Arvind Kejriwal در دهلی نو در اوایل این سال است. به مناسبت آقای Kejriwal را Aam Aadmi Party تا به حال کشیده شدن جارو, پیروزی تقریبا تکرار آن ثبت نتایج 2015.

آقای Kishor نیز با امضا بنگال را Mamata بانرجی که رو به BJP چالش در دولت و MK استالین DMK در تامیل نادو. هر دو کشور به انتخابات سال آینده و نشان دهنده سخت تر از کار برای 43 ساله انتخابات استراتژیست.

در سال های بین بی جی پی و AAP آقای Kishor تا به حال نمایشنامه بسیار موفق مبارزات بیهار Mahagathbandhan از Nitish کومار کنگره و Rashtriya Janata Dal. او همچنین ساخته شده سیاسی خود را اغاز پیوستن و ترک Nitish کومار Janata Dal ایران.

سال گذشته او معمار آندرا پرادش وزیر Jagan موهان ردی مبارزات انتخاباتی برای دولت است.

با کنگره آقای Kishor اتصال تکه تکه شده است.

اولین دو پروژه با کنگره — در سال 2017 مجمع انتخابات در اوتار پرادش و پنجاب – تحویل داده شده بود به طور گسترده ای به نتایج متفاوت است. در حالی که کنگره و Samajwadi حزب اتحاد تا به حال نابود شده است در دست BJP حزب کشیده یک پیروزی چشمگیر در پنجاب. اما اوتار پرادش بود rankled و ارتباط با حزب بود nosedived منابع گفت.

کنگره منابع گفت: آقای Kishore ترجیح گسترده تر و طولانی مدت تعامل با حزب کار در یک دولت-به-دولت بر اساس. “ما آگاه هستند از احساسات خود را. اما این که یک تماس فقط رهبری می تواند نه فردی رئیس وزرا و یا رئیس سابق وزرای” یک منبع در حزب گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو