Nirmala Sitharaman برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از Rs. 20 Lakh کرور بسته در ساعت 4

Nirmala Sitharaman To Share Details Of Rs. 20 Lakh Crore Package At 4 pm

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman خواهد شد و آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی در 4 ساعت.

دهلی نو:

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman خواهد شد و آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی در 4 ساعت, امروز برای به اشتراک گذاشتن جزئیات تومان 20 lakh کرور بسته اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا دیروز برای مقابله با تاثیر از coronavirus و هفته مستند در اقتصاد است.

این اولین بار است که یک سری از جلسات مطبوعاتی توسط وزیر دارایی در روزهای آینده.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز سه شنبه شب ساعت مودی اعلام کرد Rs 20 lakh کرور روپیه – معادل 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی — در اقدامات مالی و پولی برای حمایت از اقتصاد به شدت ضربه توسط این 50 روز lockdown برای مبارزه با گسترش COVID-19.

این بسته شامل بانک مرکزی هند (RBI)’s کمک و Rs 1.74 لاخ کرور صندوق اعلام کرد در اوایل روز پس از این کشور رفت و مستند به سرعت گسترش coronavirus.

او گفت: جزئیات این بسته خواهد بود به اشتراک گذاشته شده توسط Ms Sitharaman.

در یک سری از توییت پس از آدرس, وزیر دارایی به نام آن نه فقط یک بسته مالی اما “اصلاحات محرک و یک طرز فکر پیاده کردن”.

“#AatmanirbharBharat Abhiyan شامل همه-یک فروشنده دوره گرد وجار زن/خیابان فروشنده یک معامله گر یک MSME یک صادقانه پرداخت مالیات طبقه متوسط یک تولید کننده ، این نباید فقط یک بسته مالی اما اصلاحات محرک طرز فکر تعمیرات اساسی و محوری در حکومت” Ms Sitharaman ارسال شده است.

متکی هند “به این معنی نیست انزوا و یا تبدیل شدن به exclusionist” او ارسال شده است.

“ما ساخت ظرفیت و مهارت مردم و رقابت در سطح جهانی و دستیابی به نقاط قوت و ضعف ، ما ساخت #محلی است. هر نام تجاری جهانی آغاز شد و با خود #محلی قدرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>