نینتندو رایگان پرش طناب بازی شایان ستایش است راه برای ورزش در خانه

با همه گیر افرادی که استفاده می شود به ترک خانه های خود به ورزش داشته اند برای دریافت خلاق در خانه. در حالی که وجود داشته اند بسیاری از مجازی رایگان تمرینات موجود در طول چند ماه گذشته در اینجا یک گزینه جدید: به همه را تشویق به نگه داشتن در حال حرکت نینتندو منتشر کرده است یک بازی رایگان به نام پرش با طناب به چالش بکشد.

شایان ستایش بازی بسیار ساده است. با استفاده از نینتندو سوئیچ را JoyCon کنترل شما را به چالش کشیده برای انجام یک صد جهش یک روز با بازی تشویق شما برای هر 10 تکرار انجام دهید. آن را نیز نگه می دارد آهنگ از روزانه خود را به نمره و این هدف را می توان افزایش به عنوان شما بهتر است.

“این بازی ساده ایجاد شد توسط چند نینتندو توسعه دهندگان در حالی که کار از خانه در ژاپن به اضافه کردن سریع و سرگرم کننده حرکت فیزیکی به زندگی روزانه خود را” Nintendo of America توییتی. “آن را امتحان کنید و حرکت کنید در حالی که در خانه!”

نیز وجود دارد گزینه های چند نفره اجازه می دهد دیگران می توانید پیوستن به در در سرگرم کننده بیش از حد. و اگر شما از مشکل زانو یا همسایه طبقه پایین که شکایت در مورد سر و صدا ؟ این بازی به شما اجازه پرش به سادگی خم شدن زانو خود را و یا در حال حرکت اسلحه خود را به تقلید حرکت طناب بنابراین وجود دارد هیچ بهانه ای را برای شما به کار عرق.

“این همه سرگرم کننده از پریدن اما وجود دارد نه یک طناب در چشم!” این شرکت اضافه شده است.پرش طناب چالش تنها در دسترس خواهد بود به صورت رایگان تا پایان ماه سپتامبر بنابراین مطمئن شوید که به آن را دریافت از نینتندو eStore به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>