نیکولا اجتماعی است سرمایه گذاری home run برای جف Ubben به عنوان او راه اندازی صندوق جدید

جفری Ubben مدیر عامل شرکت ValueAct سرمایه همکاران

ان جوهانسون | Corbis | گتی ایماژ

بر روی کاغذ این تجارت شده است یک خانه اجرا برای جف Ubben و ValueAct تبدیل $154 میلیون دلار از آن پول سرمایه گذاران به $1.46 میلیارد دلار احتمالا بهترین مثال تا کنون در جدید ذینفعان عصر که کاهش مسائل مرتبط با تغییر آب و هوا و اجتماعی و بی عدالتی هستند که پاداش با ارزش و بازده اضافی.

شرکت: نیکولا شرکت (NKLA)

  • کسب و کار: شرکت متخصص در باتری-برق و هیدروژن کامیون و powersports وسایل نقلیه. آن است که به دنبال ارائه صفر تولید گازهای گلخانه ای در حمل و نقل و زیرساخت های راه حل. پتانسیل آن محصول ترکیب شامل باتری-برقی و هیدروژنی-الکتریکی کلاس 8 تجاری و کامیون ها و وسایل نقلیه-بزرگراه و شناور.
  • ارزش بازار سهام: $25.6 میلیارد دلار ($63.55 هر سهم)

فعال: ValueAct بهار صندوق

  • درصد مالکیت: 5.64%
  • میانگین هزینه: $7.54
  • فعال تفسیر: این ValueAct بهار صندوق (“ValueAct SF”) راه اندازی شد در ماه ژانویه 2018 با ماموریت شناسایی و سرمایه گذاری در شرکت هایی که محصولات و خدمات یا فناوری می تواند باز کردن محیط زیست و یا ارزش های اجتماعی که به نوبه خود باعث ایجاد پایداری حق بیمه. آن تاسیس شد و همچنان اجرا شده توسط Ubben که همچنین تاسیس ValueAct سرمایه در سال 2000 16 میلیارد دلار صندوق او به تازگی استعفا از. او ادامه خواهد داد برای اجرای ValueAct SF نمونه کارها خود به صندوق جدید راه اندازی می شود شامل سرمایه است. ValueAct SF در حال ساخت یک شبکه بزرگ و دسترسی کارشناسان در صنایع انرژی, برق, آب, کشاورزی, تولید مواد غذایی, ذرات, آموزش و پرورش و حقوق بشر است. درست مثل ValueAct را سازنده, بیمار, سرمایه گذاری, سبک ValueAct SF به دنبال کسب اعتماد مدیران و اعضای هیئت مدیره و سرمایه گذاران نهادی. Ubben به عنوان مدیر نمونه کارها و اوا Zlotnicka به عنوان معاون رئیس جمهور. اوا تا قبل از رابطه موجود با ValueAct از طریق تعاملات خود را با مورگان استنلی که در آن او به عنوان یک معاونت و ما سرب برای پایداری جهانی تیم تحقیقاتی. در مورگان استنلی او به کمک آدرس و افزایش آگاهی های زیست محیطی و مسائل اجتماعی در داخل و خارج از شرکت. بهار صندوق ملحق خواهد شد بزرگسالان شرکت تخته و بخشی از یک استراتژی تغییر به موجب آن بیشتر سرمایه گذاری در برابر آسیب های محیطی و اهداف اجتماعی خواهد شد درایو ارزش. و یا آن را به کار بر روی خالص نمایشنامه که decarbonize قدرت گرما و حمل و نقل و سازندگان کسب و کار.

چه اتفاقی می افتد

Ubben منصوب شد به هیئت مدیره در تاریخ 3 ژوئن.

پشت صحنه

نیکولا یک شرکت متمرکز بر توسعه نسل بعدی هوشمند حمل و نقل است. آن را به طور بالقوه می تواند یک رهبر جهانی در صفر تولید گازهای گلخانه ای در کامیون های سنگین و هیدروژن زیرساخت و تنها بازی خالص هیدروژن طراحی خودرو شرکت های ذکر شده در ایالات متحده

ValueAct SF آموخته شده در مورد نیکولا از طریق سرمایه گذاری خود را در انعطاف پذیری سوخت در جوجه کشی مرحله ValueAct SF یادگیری در مورد الکترولیز و استفاده از هیدروژن برای تمیز کردن موتور و همچنین برای ذخیره انرژی است. متعاقبا ValueAct SF به نام نیکولا موتور در پاییز سال 2017 به کاوش خود را با استفاده از هیدروژن پیل سوختی و فن آوری در مقیاس بزرگ الکترولیز به حرکت به صفر کربن برای مسافت های طولانی حمل و نقل. آنها باقی مانده است در تماس با این شرکت تا زمانی که هیدروژن کامیون ساخته شد و سپس پرواز به ققنوس برای اولین بار به دیدن کامیون و رانندگی آن را با ترور میلتون بنیانگذار نیکولا.

ValueAct SF مشخص نیکولا به عنوان یک تاجر ذخیره سازی انرژی شرکت. آنها بر این باورند که ذخیره سازی انرژی ایجاد خواهد شد ارزش فوق العاده ای به عنوان کم هزینه در طول روز انرژی خورشیدی است که زمان منتقل شود نیکولا کامیون و بعد از آن توسط دیگر هیدروژن کامیون که در مقیاس بزرگ الکترولیز را به نوبه خود آب به سبز هیدروژن دراز مدت ارائه پایان بازی راه حل اجتناب از استخراجی طبیعت از باتری و نیکولا را میلیاردها دلار در سنگین صفر و انتشار و هیدروژن پیل سوختی 100% الکتریکی پیشرانه سنگین-کامیون است offtake که amortizes ایستگاه های سوخت. اگر نیکولا قابل توجهی headstart و به احتمال زیاد به زیرساخت های ارائه دهنده خدمات به هیدروژن اقتصاد است.

نیکولا مدل کسب و کار منحصر به فرد منابع هر دو کامیون و سوخت گیری هیدروژن زیرساخت حل ناوگان’ نگرانی از جایی که برای سوخت گیری با سبز هیدروژن در قیمت گذاری رقابتی به دیزل. این مهم است که توجه داشته باشید که راه حل ترکیبی که نیکولا طراحی شده شامل باتری برای شروع/توقف با هیدروژن ارائه طیف وسیعی در حالی که کاهش وزن کامیون به نصف نسبت به صرفا باطری جایگزین. این راه حل این است که به راحتی منتقل شده به کامیون های که برتر از توانایی مسافت و صعود. نیکولا می تواند اینتل در داخل به عنوان هر دو سنگین و کامیون تولید کنندگان بازی گرفتن با گران انتشار قوانین و مقررات.

نیکولا را با استفاده از آن درآمد حاصل از سرمایه گذاری برای سرعت بخشیدن به نمونه کارها خود را از باتری-برق و سوخت هیدروژن-همراه وسایل نقلیه الکتریکی (“FCEVs”) با هدف قرار دادن صفر تولید گازهای گلخانه ای در سطح جهان و برای ایجاد یک ایستگاه هیدروژن زیرساخت برای پشتیبانی از آن کامیون ها. نیکولا بیش از 14,000 قبل از دستور به نمایندگی از بیش از 10 میلیارد دلار در درآمد بالقوه و دو و نیم سال از تولید. این شرکت انتظار دارد که به تولید درآمد تا سال 2021 با رول کردن آن BEV کامیون پس از FCEV فروش کامیون شروع در سال 2023 و اولیه ساخت از ایستگاه های سوخت گیری هیدروژن به خدمت نیکولا مشتریان ناوگان مانند Anheuser-Busch.

کن همراهی موسس و رئيس جمهور از 13D نظارت بر نهادی پژوهش و خدمات در فعالیت سهامداران و بنیانگذار و مدیر نمونه کارها از 13D فعال صندوق, صندوق های سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در پرتفوی فعال 13D سرمایه گذاری است.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید