نایک گزارش غیر منتظره به عنوان از دست دادن جست و خیز کردن فروش 38 درصد سهام سقوط

خریداران برخی از پوشیدن PPE (personal protective equipment), از یک ماسک صورت یا پوشش به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 صف برای ورود به تازگی دوباره باز نایک فروشگاه در Gunwharf کلید مرکز خرید در پورتسموث جنوب انگلستان در ژوئن 16 سال 2020 است.

آدریان Dennis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

حتی Nike, اغلب مورد تحسین قرار گرفته و به عنوان یکی از قوی ترین برندهای جهانی در صنعت خرده فروشی است که مصرف یک ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

پورتلند اورگان بر اساس کتانی ساز در روز پنج شنبه گزارش غیر منتظره سه ماهه از دست دادن خالص و کاهش فروش از 38 درصد در سال بیش از سال به عنوان کسب و کار خود را صدمه دیده بود را از فروشگاه های خود بسته به طور موقت و آنلاین درآمد به اندازه کافی به را تشکیل می دهند.

آن موجودی نیز انباشت اشیاء بدست آمده وزن در سود خود را به عنوان شرکای عمده فروشی مانند فروشگاه های بزرگ نیز مغازه های خود را بسته و در زمان کمتری سفارشات برای کفش و لباس.

نایک سهام به تازگی پایین حدود 4% در بعد از ساعات معاملاتی.

در اینجا چگونه نایک را طی مالی سه ماهه چهارم:

  • از دست دادن هر سهم: 51 سنت
  • درآمد: $میلیارد 6.31

نایک گزارش از دست دادن $790 میلیون یا 51 سنت در هر سهم در دوره منتهی به 31 ماه مه در مقایسه با درآمد خالص از $989 میلیون و یا درآمد 62 سنت یک سهم از یک سال پیش.

مجموع درآمد پایین بود 38 درصد به $6.31 میلیارد از $10.18 میلیارد سال پیش. فروش در آمریکای شمالی شد پایین 46%, در حالی که فروش در چین به پایین فقط 3% با بسیاری از نایک فروشگاه ها در این منطقه بازگشایی هر چه زودتر در این بیماری همه گیر در ایالات متحده

فروش در صحبت های تجاری کاهش یافته و 38 درصد است. برای نایک با نام تجاری کفش فروش کاهش یافت و از 35 درصد پوشاک پایین بود 42 درصد و تجهیزات درآمد سقوط 53 درصد به عنوان ورزشی و بسیاری از فعالیت های تفریحی را تا حد زیادی شده است را در خود نگه دارد با توجه به Covid-19 بحران است.

دیجیتال فروش افزایش یافت 75 درصد به نمایندگی از حدود 30 درصد از مجموع درآمد به عنوان خریداران flocked به نایک وب سایت برای کفش و تمرین دنده. این شرکت قبلا تنظیم یک هدف برای رسیدن به 30% دیجیتال با 2023. اما این زمانی بود که به سرعت در حال شتاب به دلیل بیماری همه گیر. در حال حاضر این شرکت گفته است که هدف آن e-commerce حسابداری فروش به صورت 50% از فروش کلی “در آینده قابل پیش بینی.”

اما هزینه های حمل و نقل و بازده نیز فشار بیشتری را بر سود این شرکت. نایک حاشیه طی مالی سه ماهه چهارم کاهش به 37.3% از 45.5% یک سال پیش.

تحلیلگران خواستار شدند برای این شرکت به گزارش درآمد از 7 سنت به ازای هر سهم در درآمد حاصل از $7.32 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv داده است. اما تاثیر از coronavirus همه گیر باعث می شود آن را دشوار است به مقایسه این شرکت نتایج جستجو برای تحلیلگران تخمین می زند.

“ما در حال ادامه برای سرمایه گذاری در بزرگترین فرصت های از جمله ارتباط بیشتر بازار دیجیتال” رئیس اجرایی جان Donahoe در بیانیه ای گفت.

طی تماس با تحلیلگران او در ادامه به توضیح است که نایک خود را آنلاین کسب و کار بیشتر “مرکزی” به همه چیز شرکت می کند و نایک به سرمایه گذاری در باز کردن اضافی کوچکتر-فروشگاه با فرمت است که به معنای برای مشتریان به انجام چنین چیزهایی به عنوان انتخاب کنید تا خود را آنلاین سفارش. آن گفت: آن را باز خواهد شد در حدود 150 چنین مکان در سراسر جهان.

“مصرف کنندگان می خواهند مدرن بدون درز تجربه آنلاین به آفلاین, بنابراین ما در حال شتاب ما رویکرد” Donahoe گفت: در تماس است.

نایک گفت: آن موجودی که از مارس 31 به مبلغ 7.4 میلیارد دلار تا 31% از یک سال پیش. این شرکت گفت: این افزایش به دلیل در بخشی به آن حمل و نقل کالا کمتر به آن عمده همکاران به دلیل بیماری همه گیر.

نایک گفت: محصول حمل و نقل به مشتریان عمده فروشی پایین نزدیک به 50 درصد در طول سه ماهه.

به عنوان پنج شنبه, Nike گفت: حدود 90 درصد از آن متعلق به فروشگاه ها باز و در سطح جهانی. در چین تقریبا تمام آن متعلق به فروشگاه در حال بازگشایی شد. حدود 85 درصد در حال باز کردن دوباره در شمال امریکا است.

به گفته مدیر عامل Donahoe نایک دیجیتال در کسب و کار است که تا سه رقم تا کنون در ماه ژوئن. آجر و ملات خرده فروشی ترافیک باقی مانده در زیر قبل از سال, سطح, او گفت:.

نایک است نه ارائه کامل مالی 2021 چشم انداز در این زمان. اما Donahoe گفت: درآمد باید تخت-به-بالا در مقایسه با سال قبل.

از دوشنبه بازار نزدیک نایک سهام پایین کمتر از 1 ٪ در این سال است. سهام تا حدود 22% از یک سال پیش. نایک به ارزش $157.7 میلیارد دلار است.

جزئیات آزادی مطبوعات از نایک اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید