دفعه بعد شما Declutter استفاده از یک پاک کردن کیسه زباله—اینجا چرا

خلاص شدن از چیزهایی که می تواند واقعی مبارزه است. شما می توانید خودتان را متقاعد کند با “شاید من با استفاده از [قرار دادن تصادفی شی است که شما هرگز خواهد شد] در برخی از نقطه در آینده” تنها به پیدا کردن آن پنج سال بعد دست نخورده و همان مکالمه (صحبت کردن از تجربه البته). اما سعی کنید واقع بینانه باشد و سرمازدگی مشکل در جوانه—با فریب خود را به فکر شما نیست خلاص شدن از هر چیزی در همه.

در اولین قسمت از HGTV را “ظروف سرباز یا مسافر داغ خانه” سازمان متخصص کاساندرا Aarssen می خواستم برای کمک به تراویس و استفانی در بروکلین نیویورک, فضای رایگان در آپارتمان خود را با انجام اغلب دشوار سند از فراق با مسائل خود را. بدون شک وجود دارد که پاکسازی گنجه اتاق خواب سخت ترین کار اما Aarssen وجود دارد برای صاف کردن مراحل با او نابغه هک: استفاده از پاک کردن کیسه های زباله به جای آنهایی که سیاه و سفید.

Aarssen ادعا می کند که با استفاده از کیسه های سیاه و سفید در حال اضطراب آور چرا که آنها معمولا همراه با زباله و درمان خود را مفید وسایل مانند روند باعث می شود احساس می کنید اشتباه است. Aarssen گفته آپارتمان درمانی که او “شروع به استفاده از کیسه های روشن و خواستار آنها را “هدیه کیف’ به جای” با مشتریان خود است که زمانی که او متوجه “یک روانی تغییر از decluttering احساس منفی و بی فایده به آن احساس آزادی و مثبت است.”

پس از همه موارد کاملا در شرایط خوبی هستند و برای اهدا و پاک کردن کیسه های چین با دادن این اشیاء یک هدف جدید. “شما نمی خلاص شدن از چیزی است که شما در حال به اشتراک گذاری آن را با کسی که استفاده خواهد کرد و آن را دوست دارم” Aarssen توضیح داد. “طرز فکر بسیار مهم است که decluttering و سازماندهی خانه خود را.”

مشتریان تنها کسانی نیستند که Aarssen را با استفاده از این ترفند برای اثبات ارزش خود را. “من شده اند با استفاده از این نکته با فرزندان خود من برای یک مدت زمان طولانی. بچه ها من دوست دارم هدیه دیگران با لباس و یا اسباب بازی های آنها بزرگتر شدن آن آنها را به ارمغان می آورد بسیاری از شادی و غرور و افتخار است. ما نمی خلاص شدن از شر ما چیزهایی که ما آنها را به اشتراک بگذارید.”

بنابراین دفعه بعد شما خودتان را کاهش دوباره به طرز فکر “شاید روزی من می تواند استفاده از این” را روشن کیسه زباله قرار داده و در مورد آن وجود دارد و ببینید که چگونه شما احساس می کنید. شانس هستند که شما مایل به بخشی با آن زمانی که نگاه کردن به آن به عنوان یک هدیه برای شخص دیگری کاملا مرتب شده در آن را مشاهده کنید از طریق کیسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de