نیویورک coronavirus تلفات سقوط به پایین ترین سطح از مارس

فرماندار کومو باعث می شود یک اطلاعیه و دارای توجیهی در COVID-19 دیدگاه در فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی.

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

Coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافته است زیر 100 Gov. اندرو کومو گفت: مارک کمترین روزانه مرگ و میر از این ویروس پس از مارس 24.

فرماندار گفت: 84 جدید و میر گزارش شده بود که یک “تراژدی” اما این روند نزولی در روزانه مرگ و میر شد نشانه آن است که دولت در حال ساخت پیشرفت های قابل توجهی.

“این واقعیت است که آن را به پایین به عنوان کم به عنوان آن است که واقعا کلی خبر خوب” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در استانداری عمارت در آلبانی. “در سر من بود که همیشه به دنبال به زیر 100. برای من این فقط یک نشانه ای از پیشرفت واقعی.”

دولت در اوج خود گزارش داد بیش از 3,100 موارد جدید و نزدیک به 800 مرگ و میر یک روز در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. آن را پس از تجربه ادامه داد: کاهش بستری شدن در بیمارستان لوله و موارد جدید.

کومو گفت که اواسط Hudson منطقه را بازگشایی شروع در روز سه شنبه و لانگ آیلند را بازگشایی در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از دولت در فاز 1 طرح که در آن برخی از کسب و کارهای غیر ضروری را باز تحت پروتکل های ایمنی کارگردانی شده توسط دولت است.

فرماندار در روز جمعه با صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد گروه های 10 نفر در هر نقطه در نیویورک به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود. شهر نیویورک و مناطق اطراف آن نرسیده که دولت دستورالعمل های است که اجازه می دهد هر گونه بازگشایی.

این ویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده با بیش از 1.6 میلیون نفر و حداقل 96,007 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>