فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد خود را در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در 17 آوریل سال 2020 در Albany, New York.

متی Cavanaugh | گتی ایماژ

ایالت نیویورک همچنان به دیدن یک کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان از coronavirus و روزانه مرگ و میر ناشی از عفونت های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه.

اما کومو نیز با اشاره به نیاز به طور قابل توجهی گسترش آزمایش Covid-19 در دولت به عنوان بخشی از بازگشایی نیویورک اقتصاد برای جلوگیری از اشتعال یک موج جدید از عفونت ها از سوی دولت فدرال برای کمک به دولت در آزمایشگاه به دست آوردن مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام این آزمون.

“هیچ کس می خواهد به بازگشایی بیشتر از من. هیچ کس می خواهد به اقتصاد رفتن بیش از من” کومو گفت. “هیچ کس می خواهد به زندگی بیشتر از من و هر کس دیگری.”

“ما در یک نقطه که در آن ما می شود با بازگشایی هر چیزی بلافاصله, اما ما در حال برنامه ریزی,'” فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

او همچنین در بیانیه خود از دولت فدرال برای ارائه “500 میلیارد دلار برای ایالات متحده” از جمله نیویورک بنابراین ما می توانید انجام دهید این بازگشایی” در سراسر کشور.

کومو گفت که حداقل 540 نفر روز جمعه در نیویورک از coronavirus 90 مرگ و میر کمتر از روز قبل. تعداد کل مرگ و میر در سطح ایالت به تاریخ می ایستد در 13,362.

جمعه به پایین ترین سطح روزانه شمارش از گزارش رسمی Covid-19 مرگ و میر در بیش از یک هفته.

با اشاره به تعداد زمان بستری شدن در بیمارستان است که تا به حال کاهش یافته و در روزهای اخیر به زیر 17,000 و تعداد بیمارانی که نیاز به فن برای کمک به تنفس فرماندار گفت: “اگر شما نگاه کنید در سه روز گذشته شما می توانید استدلال می کنند که ما از گذشته فلات و شروع به فرود خواهد بود که بسیار خبر خوبی است.”

اما کومو به ذکر است که تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس بودن گزارش هر روز در دولت همچنان به شناور در اطراف 2000.

است که “هنوز هم به تعداد هر روز,” او گفت:.

نیویورک است که کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده با بیش از 236,700 موارد تایید شده که از بعد از ظهر شنبه. که چوب خط حساب برای حدود 34 درصد موارد از همه Covid-19 نفر در ایالات متحده است که بیش از 694,000.

“ما نه در فلات کنه اما ما هنوز در یک موقعیت خوب” کومو گفت.

کومو گفت که بازگشایی دولت کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی نیاز به تعداد بسیار بالاتر از coronavirus آزمون نسبت در حال حاضر در حال انجام به منظور اطمینان حاصل کنید که ویروس نیست پخش در بیش از حد بالا نرخ.

در یک ماه, او گفت:, نیویورک تا به حال انجام شده 500,000 Covid-19 انجام شد.

عدم وجود منابع کافی از مواد ذکر شده توسط آزمایشگاه در دولت به عنوان دلیل اصلی آنها انجام تعدادی از آزمایشات است که آنها در حال حاضر در غیر این صورت قادر به انجام با موجود خود را تست ماشین آلات.

او گفت که بالا labs در نیویورک گفت: مقامات دولتی که کمبود مواد ناشی از دو عامل است: معرف تمایل به آمده از منابع خارج از کشور و دولت فدرال شده است گفتن تست سازندگان چگونه به توزیع خود معرف منابع.

“ما به نام بالای 50 تولید labs در وزارت امور خارجه گفت: آن چه را خود را به دو خروجی” کومو گفت.

“بسیاری از آنها در حال صحبت کردن در مورد ‘ما نمی توانیم دریافت معرف ما نمی توانند این مواد شیمیایی دیگر برای تست.’ “

“همه آنها می گویند که با ماشین آلات خریداری شده ما می تواند انجام بیشتر اگر آنها به ما معرف” فرماندار گفت. “این است که ورود به جم ما هستند.”

کومو گفت: نیویورک آزمایشگاه نیاز به کمک از دولت فدرال با زنجیره تامین از منابع خارج از کشور معرف و با هماهنگی تخصیص معرف به آزمایشگاه که در آن آزمایش نیاز است.

کومو گفت که او احساس همان میل به عنوان بسیاری از مردم دیگر به بازگشایی دولت کسب و کار و زندگی اجتماعی به سرعت.

اما “تنش در بازگشایی این است که چگونه سریع شما می توانید بازگشایی و آنچه که شما می توانید بازگشایی بدون بالا بردن که عفونت رای” فرماندار گفت.

او گفت که در حال حاضر عفونت رای در نیویورک است .9 معنی است که یک فرد آلوده انتقال این ویروس به طور متوسط به حدود یک شخص دیگر.

“ما به ارمغان آورد و آن را از 1.4 به .9,” کومو گفت. “وقتی اتفاق می افتد که ویروس [گسترش] اساسا با ثبات است.”

اما او افزود که دولت “بسیار بسیار تنگ پنجره ای که شما باید به تنظیم” برای جلوگیری از انتقال رای رفتن بالا 1.0 که نقطه اوج است.

کومو گفت که افزایش مقدار تست در حالی که در همان زمان ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده با یک “ارتش” از ردیاب مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن عفونت از افزایش نرخ به عنوان دولت بازگشایی.

جزئیات CNBC coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو