نیویورک پلیس به حالت تعلیق پس از فیلم “آشکار سبد” در گمان

نیویورک:

یک افسر پلیس شهر نیویورک متوقف شده است پس از یک ویدئو آنلاین پست به او نشان داد ظاهرا رندر یک مرد سیاه و سفید ناخودآگاه در یک سبد بعد از شورای شهر رای دادند و آن را یک جرم برای پلیس به استفاده از گرفتن.

پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا به نام آشکار سبد حادثه در حین بازداشت را “نگران کننده” و گفت که این افسر به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت روز یکشنبه در انتظار یک تحقیق کامل.

موشکافی پلیس به شدت در سراسر کشور در پی مارس 25 مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در طول بازداشت در مینیاپولیس. ویدیو نشان داد یک افسر با زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

در جلسه روز دوشنبه در استفاده از زور توسط پلیس نیویورک در طول های اخیر تظاهرات خیابانی شیا همچنین با انتقاد از توهین به زبان مورد استفاده توسط دستگیر و دو نفر دیگر که او گفت: لعنت کرده بود در افسران.

ماموران درگیر شده “افراطی خویشتن” در دقیقه منجر به آشکار سبد شیا گفت.

شهردار بیل د Blasio به نام افسر پاسخ, قابل قبول نیست اما به خبرنگاران گفت که او تشویق می شد سریع اقدام صورت گرفته علیه افسر و چون افسر دیگر در صحنه پا به آن را متوقف کند.

“که نشان دهنده بهترین خدمات ما به پلیس اجازه دادن به چیزی که اتفاق می افتد مانند” د Blasio گفت.

تلفن همراه و پلیس بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم نشان داد بسیاری از افسران ضابط مرد در معده خود و یک افسر بسته بندی بازوی خود را در اطراف مرد گردن. اداره پلیس نیویورک ممنوع chokeholds در سال 1993.

این مرد دستگیر شد و برای اینکه “نظم” و در بیمارستان بستری شد و پس از لحظه سقوط ناخودآگاه با توجه به وکلای او در کوئینز مدافعان. آنها در دستگیری افسر را مطرح کرده اند.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de