جدید آنفولانزای خوکی با همه گیر بالقوه کشف شده در چین

New Swine Flu With Pandemic Potential Discovered In China

نام G4 آن است که از نظر ژنتیکی از تبار H1N1 فشار است. (بازنمودی)

واشنگتن:

محققان در چین کشف کرده اند که نوع جدیدی از آنفولانزای خوکی است که قادر به تحریک یک بیماری همه گیر, با توجه به مطالعه منتشر شده در دوشنبه در ما علم مجله PNAS.

نام G4 آن است که از نظر ژنتیکی از تبار H1N1 گونه که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009.

آن را دارای “همه ضروری نشانه بودن بسیار اقتباس شده برای آلوده کردن انسان” می گویند نویسندگان و دانشمندان چینی در دانشگاهها و چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

از سال 2011 تا 2018 محققان در زمان 30,000 بینی سواب از خوک ها در کشتارگاه در 10 استان و در یک بیمارستان دامپزشکی اجازه می دهد آنها را برای منزوی کردن 179 ویروس آنفولانزای خوکی.

اکثریت بودند از نوع جدیدی است که غالب در میان خوک ها پس از سال 2016.

سپس محققان با انجام آزمایش های مختلف از جمله در بلاگها که به طور گسترده ای مورد استفاده در آنفولانزا مطالعات زیرا آنها تجربه علائم شبیه به انسان — اصولا تب و سرفه و عطسه.

G4 مشاهده شد به شدت عفونی تکرار در سلول های انسانی و باعث ایجاد عوارض جدی در موش خرماها از ویروس های دیگر.

آزمایشات همچنین نشان داد که هر مصونیت انسان از به دست آوردن قرار گرفتن در معرض به آنفولانزای فصلی را فراهم نمی کند حفاظت از G4.

با توجه به آزمایش خون که نشان داد تا آنتی بادی های ایجاد شده توسط قرار گرفتن در معرض ویروس 10.4 درصد خوکی کارگران در حال حاضر آلوده شده است.

آزمایشات نشان داد که به عنوان بسیاری از 4.4 درصد از جمعیت عمومی نیز به نظر می رسد به معرض شده اند.

این ویروس است در نتیجه در حال حاضر به تصویب از حیوانات به انسان, اما هیچ شواهدی وجود ندارد در عین حال که می توان آن را از انسان به انسان-دانشمندان اصلی نگرانی است.

“این نگرانی که انسان عفونت G4 ویروس بیشتر خواهد شد سازگاری انسان و افزایش خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر انسان” محققان نوشت.

نویسندگان خواستار اقدامات فوری برای نظارت بر افراد مشغول به کار هستند.

“کار می آید به عنوان یک یادآوری سودمند است که ما دائما در خطر جدید ظهور زئونوز پاتوژن و پرورشی حیوانات که با انسان تماس بیشتری نسبت به حیات وحش ممکن است به عنوان منبع مهم پاندمی ویروس” گفت: James چوب رئیس اداره دامپزشکی در دانشگاه کمبریج.

یک زئونوز عفونت ناشی از یک عامل بیماری زا است که شروع به پریدن کرد از یک غیر انسان به انسان است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net