“گفت: هرگز ب. ظ باید حذف شود”: Mamata بانرجی شمارنده BJP انتقاد

'Never Said PM Should Be Removed': Mamata Banerjee Counters BJP Criticism

Mamata بانرجی صحبت شد در یک رویداد به مناسبت روز جهانی محیط زیست.

کلکته:

West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز جمعه آمار در مخالف بی جی پی برای “درگیر شدن در سیاست” در زمانی که دولت در برخورد با کروناویروس بحران و خرابی های ناشی از طوفان Amphan.

“من واقعا احساس بدی است که هنگامی که ما در حال مبارزه با COVID-19 و Amphan و کار برای صرفه جویی در زندگی برخی از احزاب سیاسی هستند و درخواست برای حذف ما. من هرگز گفت که ساعت (کمپ) مودی باید از دهلی,” او گفت:.

“این است که زمان برای درگیر شدن در سیاست ؟ جایی که آنها برای سه ماه ؟ ما مشغول به کار بودند بر روی زمین است. بنگال برنده خواهد شد در برابر هر دو COVID و توطئه” خانم بانرجی اضافه شده است. او در سخنرانی خود در یک رویداد به مناسبت روز جهانی محیط زیست.

وزیر ذکر شده با چالش های مواجه شده توسط دولت مانند پرداخت کارکنان دولت و بازنشستگان در زمان و کمک به کسانی که تحت تاثیر این طوفان. “در حال حاضر 25 لاخ که کشاورزان دچار ضرر و زیان و 5 لاخ خانواده هایی که از دست داده اند و خانه ها را دریافت امداد,” او گفت:.

خانم بانرجی را پاسخ می آید پس از بنگال BJP واحد مورد سوال دولت ادعا می کنند که دولت متحمل ضرر و زیان تومان ارزش 1 لاخ کرور به دلیل طوفان Amphan و اتهام آن نیرنگ به “پول”.

“این یک استراتژی است که برای کسب درآمد از این حوادث است. شاخص تورم مصرف کننده — M تا به حال این بیماری قبلا در حال حاضر آن را گسترش به Trinamool کنگره” West Bengal BJP جمهور Dilip Ghosh تا به حال ادعا شده در روز پنج شنبه.

این رهبر بی جی پی نیز تمسخر خانم بانرجی تقاضا برای اعلام سیکلون به عنوان یک فاجعه ملی.

“هیچ چیز وجود دارد به نام فاجعه ملی. دولت فقط باید بگویم این مرکز میزان آسیب ناشی از” او گفت:.

روابط بین Mamata بانرجی را Trinamool کنگره و بی جی پی که قوانین در مرکز رشد به طور فزاینده ای تلخ جلوتر از دولت در انتخابات به دلیل سال آینده.

در حالی که بی جی پی و دولت مرکزی حمله کرده اند خانم بانرجی را دولت در دست زدن به آن از coronavirus بحران و در حال حاضر طوفان Amphan این Trinamool رئیس جمهور آمریکا با اتهامات که این مرکز منتشر نشده یک سهم عادلانه از کمک های مالی و دخالت در تلاش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو