“گفت: هرگز تاج اکسپرس”: Mamata بانرجی Parries Amit Shah حمله

کلکته:

بنگال وزیر Mamata بانرجی در نهایت به پایان رسید و سکوت او در “تاج اکسپرس” گفته است که BJP را آمیت شاه نسبت داده شده به او در طول مجازی تجمع دو روز پیش. سکه که هدف این قطار ویژه برای کارگران مهاجر را در مورد او سیاسی سقوط او گفته بود.

امروز وزیر صادر rejoinder.

“گفت: من هرگز تاج بیان. من گفته است گفتن آن. شما می توانید ببینید من بیانیه اصلی. من گفت:, گفت, گفت:” خانم بانرجی شده است که در مواجهه با این مرکز بیش از مهاجر قطار.

برای سه ماه وجود داشته است مجادلات بیش قطار به بنگال با این مرکز ادعا که آن را گرفتن نیست به اندازه کافی پشتیبانی از Ms بانرجی دولت برای اجرای مهاجر قطار. دولت بی جی پی اعلام نکردن مجوز بود که اجباری در آن زمان است. به زودی پس از مرکز اوراق حکومت ساخته شده است که اجازه دریافت دولت الزامی است.

خانم بانرجی و دیگر احزاب مخالف ادعا که این مرکز در اصل نشان داد که هیچ علاقه ای به کمک به lakhs از رشته کارگران به خانه و آغاز مهاجر trais تنها پس از فشار متحده است.

یک جریان بی پایان از مهاجران trudging در امتداد بزرگراه در سراسر کشور محکم خود و فرزندان و اموال ناچیز بوده است یکی از تصاویر ماندگار از مستند.

امروز در این آدرس زندگی می کنند جریان در Facebook امروز خانم بانرجی گفت: او دلیل در ابتدا توقف مهاجر قطار بود “اشتباه”.

“قطار خدمات را بسته نگه داشته شده است به خاطر یک دلیل — به طوری که بسته بندی شده نزدیک به یک فضای کوچک به عنوان تاج عفونت ممکن است گسترش,” او گفت: انعکاس مخالفت اتهام که راه آهن بود نه پرداخت هر گونه توجه به اجتماعی فاصله هنجارها در حالی که انتقال مهاجران در نتیجه افزایش خطر گسترش عفونت است.

پس از هجوم مهاجران بیشترین آمار ثبت نام کرده اند سنبله در coronavirus آمار و ارقام.

سرزنش مرکز برای وضعیت اسفبار مهاجران خانم بانرجی گفت: “اگر شما تا به حال برای اجرای Shramik قطار اکسپرس به مدت هفت روز و ارسال آنها را به خانه قبل از اعلام lockdown سپس این shramiks (کارگران) نمی خواهد رنج می برد به مدت سه ماه”.

مرکز او گفت: باید یاد بگیرند از دولت در این زمینه است. “مهاجران در اینجا نمی خواهم برای رفتن در هر نقطه” وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de