Reed Hastings از بنیانگذاران و مدیر عامل Netflix در مراسم افتتاح Netflix دفاتر جدید در پاریس, فرانسه, ژانویه 17 سال 2020 است.

Gonzalo Fuentes | ایسنا

این Netflix بکشد جهان است. ما همه فقط در آن زندگی می کنند.

Netflix عرضه شده در اولین سه ماهه مشترک آمار و ارقام و به عنوان شما ممکن است انتظار جدید در جامعه جهانی که در آن بسیاری از مردم در خانه شماره بود. Netflix در حال حاضر بیش از 183 میلیون مشتریان جهانی پس از اضافه کردن بیش از 15 میلیون دلار در سه ماهه.

اشتراک ویدیو سرویس نیز منتشر شد شماره در چگونه بسیاری از خانواده ها به تماشای برخی از آن سری آمار و اعداد فک انداختن: 85 میلیون خانوار تماشا حداقل دو دقیقه از Netflix اصلی فیلم “Spenser محرمانه است.” 65 میلیون خانوار بررسی زبان اسپانیایی سری “La Casa de Papel” نیز شناخته شده به عنوان “پول دزدی.” 64 میلیون نفر به تماشای “ببر پادشاه است.”

این درست است که Netflix هل مرزهای بینندگان اندازه گیری با شمارش هر چیزی بیش از دو دقیقه — و در واقع هر چیزی که اتفاقی نیست.

اما حدود سه چهارم از بینندگان را به تماشای حداقل 70% از یک نشان می دهد اگر آنها سعی می کنند دو دقیقه با توجه به LightShed تحلیلگر غنی گرینفیلد.

آن استفاده می شود که تلویزیون پخش شد فرهنگ را شالوده. بالاترین تلویزیون را نشان می دهد تمام زمان — “Seinfeld” “بت آمریکایی” “M*A*S*H” — و بالاترین امتیاز TV mini-series از همه زمان — “The Thorn Birds” “ریشه” – همه پخش شده در شبکه های پخش.

پخش تلویزیونی استفاده می شود سنگ بستر از فرهنگ آمریکایی است. در حال حاضر آمریکا زمانه است Netflix بکشد.

Netflix بکشد است تا با اعتماد به نفس به عنوان تاسیس فرهنگی مکه در حال حاضر که آن را علنا تشویق برای پایان دادن به کروناویروس قرنطينه حتی اگر آن را می داند این را خود صدمه دیده بینندگان معیارهای.

“مانند دیگر خانه سرگرمی خدمات ما شاهد به طور موقت بالاتر مشاهده و افزایش عضویت در رشد” Netflix نوشت: در سه ماهه خود را در نامه ای به سهامداران است. “ما انتظار داریم مشاهده به کاهش و عضویت در رشد به کاستن سرعت به خانه حبس می رسد که امید است به زودی.”

Netflix مدیران درک دارد و مهم تر از همه چیز به زندگی از نشستن در خانه جریان “ببر پادشاه” و سالم اقتصاد جهانی مفید خواهد بود برای همه سلامت عقل و حساب های بانکی.

اما یک دلیل وجود دارد “شنبه شب زنده” را انتخاب و به طنز “ببر پادشاه” به جای “جوان شلدون” و یا دیگر پخش تلویزیون را نشان می دهد. جهان coalesced در اطراف Netflix بکشد. شرکت تسلط می آید و می رود اما آلبانیایی ارتش را نگه می دارد ما یادآوری است که آن را فتح جهان سرگرمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو