نپال حزب حاکم به دنبال PM KP Oli استعفای بیش اظهارات در هند

Nepal's Ruling Party Seeks PM KP Oli's Resignation Over Remarks On India

نپال نخست وزیر KP Oli گفته بود هند شد توطئه برای حذف او از قدرت (فایل)

کاتماندو:

نپال نخست وزیر KP Sharma Oli اخیر سخنان که تلاش های انجام شده به سرنگونی او و پس از او دولت redrew نپال نقشه سیاسی است نتیجه معکوس با رهبران حاکم حزب کمونیست نپال خواستار استعفای خود را روز سه شنبه.

به عنوان به زودی به عنوان قدرتمند ایستاده جلسه کمیته از حزب حاکم آغاز ساعت رسمی اقامت در Baluwatar در روز سه شنبه نخست وزیر سابق Pushpa کمال Dahal “Prachanda” ناودان KP Oli برای سخنان او در روز یکشنبه.

“نخست وزیر این سخنان که هند شد توطئه برای حذف او بود نه از لحاظ سیاسی و نه دیپلماتیک مناسب,” او گفت:.

“چنین بیانیه ای توسط نخست وزیر ممکن است آسیب روابط ما با همسایه” او هشدار داد.

نخست وزیر KP Oli روز یکشنبه گفت که وجود داشته است, انواع فعالیت های در “سفارتخانه ها و هتل ها” به حذف او از قدرت است. او گفت: برخی از رهبران نپال نیز در بازی نقش دارند.

آن بود مناسب برای نخست وزیر را متهم به همسایه جنوبی و رهبران حزب خودش یک رهبر ارشد این حزب به نقل از Prachanda عنوان کرد و گفت: در این جلسه.

علاوه بر رهبر Prachanda ارشد رهبران Madhav کومار نپال Jhalanath Khanal معاون رئیس Bamdev Gautam و سخنگوی Narayankaji Shrestha نیز خواسته نخست وزیر Oli به ارائه مدارک و شواهد از اتهامات او و خواسته او برای ترک گفت.

آنها گفت: نخست وزیر باید استعفا در زمینه های اخلاقی پس از ساخت چنین “undiplomatic و غیرسیاسی سخنان.” اما KP Oli که او نیز در حال حاضر در این جلسه را ندارد هر نظر.

Prachanda بارها صحبت در مورد عدم هماهنگی بین دولت و حزب و تأکید بر “یک مرد یک موقعیت’ سیستم به دنبال نپال و حزب کمونیست.

این اولین بار نیست که رهبران ارشد نخست وزیر KP Oli به استعفا از پست خود. در ماه آوریل بیش از حد KP Oli خواسته شد تا استعفا از پست خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید