Nepal Parliament Set To Clear New Map Which Includes Indian Territory

کنگره نپال گفت: این امر رای به نفع اصلاح.

دهلی نو:

این حرکت برای به روز رسانی نپال نقشه جدید — که شامل کشش زمین در کوه ها بالا که هند ادعا می کند که خود را — جمع آوری شده حرکت با حکم اتحاد چپ حرکت یک قانون اساسی متمم لایحه امروز. مخالفت کنگره نپال گفت: این امر رای به نفع اصلاح میان اصطکاک با هند بر سر این موضوع.

در نپال معمولا طول می کشد یک ماه به تصویب یک قانون اساسی متمم لایحه. اما این بار با در نظر مردم احساسات نپالی در مجلس ممکن است دور زدن چند روش برای به دست آوردن این لایحه به تصویب رسید و در بعد از ده روز شهادت” ، مخالفت با اطمینان به معنی این لایحه – که نیاز به دو سوم اکثریت خواهد گذشت.

در اوایل این ماه, حزب حاکم بود پاک نقشه, نقشه کشی, واکنش شدید از هند که در توصیف این حرکت به عنوان “یک جانبه” است و نه بر اساس حقایق تاریخی.

“مصنوعی مانند بزرگ شدن ادعاهای ارضی پذیرفته نمی شود توسط هند” Anurag Srivastava سخنگوی وزارت امور خارجه گفته بود. “نپال است که به خوبی آگاه از هند سازگار موقعیت در این زمینه و ما مصرانه از دولت نپال برای خودداری از چنین ناموجه وابسته به نقشه کشی و ادعای احترام به هند حاکمیت و تمامیت ارضی,” او اضافه شده است.

نپال ادعا کرده است این سرزمین, که لمس مرز با چین تحت معاهده ساخته شده با شرکت هند شرقی در طول دوره انگلیس.

نقشه جدید – ساخته شده در اوایل این ماه نشان می دهد بریدن از زمین در شرق رودخانه کالی jutting از شمال غربی نکته از پایتخت ، این منطقه شامل Lipulekh تصویب در Uttarakhand و همچنین Limpiyadhura و Kalapani که بسیار مناطق استراتژیک است که هند شده است امنیت پس از سال 1962 جنگ با چین است.

جنجال بر روی نقشه ظاهر به عنوان هند افتتاح جاده جدید اتصال Lipulekh عبور با کایلاش Mansarovar مسیر در چین در آوریل 8. به عنوان نپال اعتراض گفت: می خواستم برای قرار دادن پست های امنیتی در منطقه این مرکز گفت: جاده “نهفته است به طور کامل در داخل خاک هند” و به پیروی از مسیر استفاده شده توسط زائران.

در اوایل این ماه, نپال نخست وزیر KP Sharma Oli هم مقصر هند برای گسترش coronavirus در کشور است. “آن تبدیل شده است بسیار دشوار است برای جلوگیری COVID-19 با توجه به این جریان از مردم از خارج. هندی ویروس به نظر می رسد کشنده تر از چینی و ایتالیایی در حال حاضر,” او گفت:.

“کسانی که در آینده از هند از طریق کانال های غیر قانونی در حال گسترش این ویروس در این کشور و برخی از نمایندگان محلی و رهبران حزب مسئول در آوردن مردم از هند بدون تست مناسب” آقای Oli گفت: مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو