اگر شما یکی از بسیاری از متخصصان انتقال به کار از خانه در میان زمان بیماری همه گیر وجود دارد یک فرصت خوب شما در حال حاضر متوجه می شوند که چقدر پشت خود را در خانه راه اندازی شده است در مقایسه با آنچه که شما تا به حال در دفتر.

اگر شما به دلیل ارتقاء اما می خواهید به چوب به بودجه در نظر خرید یک متعلق به قبل از کامپیوتر شما می شود گرفتن یک دستگاه است که به خوبی به عنوان جدید است اما برای یک قیمت است که به مراتب ارزان تر از آنچه که شما می خواهم به پرداخت برای محصول جدید.

به شما کمک کند ما گرد چهار متعلق به قبل از Microsoft Surface محصولات شما می توانید در حال حاضر. همه کارخانه recertified و یا تایید شده, مرمت, که بدان معنی است که شما گرفتن یک محصول با کیفیت که قابل اجرا مانند جدید است اما برای کسری از قیمت به طور منظم. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر:

#1: 2017 سطح کتاب 2 (256 گیگابایت Core i5)

این سطح کتاب 2 همه چیز شما نیاز به آن را به یک لپ تاپ قابل حمل استودیو و یک قرص در یک. مباهات 13.5 اینچ صفحه نمایش لمسی و 256 گیگابایت از ذخیره سازی این دستگاه به شما امکان استفاده از سطح Pen برای رسم به عنوان شما را بر روی یک تکه کاغذ و ذخیره فایل های خود را ایمن.

دارای نور پس زمینه صفحه کلید آسان تر است به نوع در حالی که تمام شیشه ای لای شیار ارائه می دهد با دقت بالا دقت است. Intel Core i5 processor معنی است که شما تمام کار خود را انجام می شود به سرعت و کارآمد و اطمینان حاصل شود که وای فای و بلوتوث قابلیت اتصال رعد و برق سریع. این مدل از سال 2017 و ویژگی های هشت ساعت عمر باتری با هر بار شارژ.

2017 Microsoft Surface کتاب 2 (256 گیگابایت Core i5). تصویر از طریق gadgethacks.com

#2: 2018 سطح 2 (512 گیگابایت Core i7)

این 2018 سطح 2 ویژگی های یک رعد و برق سریع اینتل Core i7 پردازنده با سرعت 2.9 GHz و عظیم 15 ساعت عمر باتری به طوری که شما هرگز به نگرانی در مورد توقف یک روز کار به شارژ. 13.5 اینچ صفحه نمایش LED صفحه نمایش اجازه می دهد تا تصاویر و متن های پاپ روی صفحه نمایش و شما می توانید ذخیره تا 512 گیگابایت از داده ها بر روی دستگاه بدون کاهش عملکرد.

این که آیا شما در حال کار از اتاق نشیمن خود را و یا در جاده ها, این است ایده آل همه منظوره لپ تاپ است که تضمین بهره وری خود را همچنان در بالاترین سطح است.

2018 Microsoft Surface 2 (512 گیگابایت Core i7). تصویر از طریق gadgethacks.com

#3: 2016 سطح کتاب (256 GB Core i7)

برای کسانی از شما که لازم نیست به اندازه سازی اما می خواهم تمام روز شارژ باتری که نمی کم در سرعت و یا عملکرد این سال 2016 مدل برای شما مناسب است. فوق العاده سریع 8th gen Intel Core i7 پردازنده دارای سرعت 1.9 گیگاهرتز بنابراین شما می توانید چند کاره هستند با سهولت. و هنگامی که شما نیاز به سفر نور به سادگی جدا کردن صفحه نمایش از حوض و قرص خود را متناسب خواهد کرد در هر نقطه.

2016 مایکروسافت Surface کتاب (256 GB Core i7). تصویر از طریق gadgethacks.com

#4: 2016 سطح کتاب (512 گیگابایت Core i7)

برای بودجه آگاهانه این 2-در-1 نوت بوک یک رویا است. 2016 با عملکرد بالا و لپ تاپ/تبلت ویژگی های Intel 6th gen (Skylake) پردازنده دو هسته ای و 512 گیگابایت از ذخیره سازی. دوازده ساعت عمر باتری به این معنی است که آیا شما با استفاده از آن به عنوان یک لپ تاپ برای کار و یا جریان فیلم در آن به عنوان یک رایانه لوحی شما نمی خواهد که برای جلوگیری از به پلاگین در.

این یک دستگاه قدرتمند در یک قیمت باور نکردنی که آیا شما با استفاده از آن به صورت اولیه خود را به کامپیوتر و یا یکی برای حمل در اطراف زمانی که مورد نیاز است.

2016 مایکروسافت Surface کتاب (512 گیگابایت Core i7). تصویر از طریق gadgethacks.com

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق دیو لی/YouTube

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو