این USNS راحتی دیده می شود به عنوان آن را وارد بندر نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 30 سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

واشنگتن — به USNS راحتی در بیمارستان کشتی دارای کمتر از 80 نفر در شهر نیویورک ترک نزدیک به 90 درصد از فضای موجود استفاده نشده پس از اعزام اورژانس به آمریکا کانون coronavirus بحران است.

مدت کوتاهی پس از ورود به آن خانه در بندر نورفولک ویرجینیا نظامی شناور نجات و تنظیم شد برای دریافت coronavirus بیماران نصف آن 1,000-ظرفیت تخت. به عنوان جمعه و 71 از USNS راحتی 500 تخت اشغال شد.

در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رییس جمهور کشور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عدم بیماران در کشتی نشان داد که شهر نیویورک شفا بود.

“آنها به آن نیاز نیست که یک چیز خوب است. که مانند یک چیز خوب است. من فکر می کنم که نشان می دهد که نیویورک پیشرفت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

روز جمعه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت هنوز در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با استناد به نزدیک به 2000 بستری روزانه.

در ضمن کومو و دیگر فرمانداران سراسر کشور به شل محدودیت ها و باز کردن مجدد کسب و کار است که توقیف برای کمک به جلوگیری از شیوع این بیماری که به کشته شدن بیش از 33,300 مردم در ایالات متحده است.

پس از ابتدا گفت که USNS آسایش آغاز خواهد شد برای دریافت بيماران از بیشتر منطقه فیلادلفیا پنتاگون به یاد می آورد بیانیه مطبوعاتی خود روز شنبه و با صدور بیانیه ای گفت که “اطلاعات نادرست بود و باید گنجانده شده اند.”

پنتاگون مستقر USNS راحتی و USNS Mercy در ماه مارس برای کمک به با موجی coronavirus موارد است.

رگ های دوقلو که از تبدیل درشت نفتکش به 1,000-تخت شناور اثر ورزش تقریبا سه زمین فوتبال و 10 داستان بالا آنها را مسلم بزرگترین بیمارستان کشتی در جهان است.

هر دو کشتی را کنار پورت را بر روی بیماران در دریا و همچنین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع هلیکوپتر برای حمل و نقل هوایی. این کشتی آنقدر عظیم هر یک خواهد بود معادل چهارم-بزرگترین بیمارستان در ایالات متحده است.

این کشتی مجهز به 12 اتاق عمل یک بانک خون آزمایشگاه پزشکی یک داروخانه یک بینایی سنجی آزمایشگاه و یک اسکنر CT. هر کدام از این 15 بیمار در بخش 80 تخت ICU و 10 دستگاه آسانسور برای انتقال بیماران بین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو