پارک های ملی می تواند در این تابستان از رفتن به تعطیلات نقاط

کوهنورد گرفتن عکس در ورودی معروف باریک پیاده روی, در حال حاضر بسته شده, در امتداد شمال چنگال باکره رودخانه در پارک ملی صهیون در مارس 15 سال 2020 در اسپرینگدیل یوتا.

جورج فری | گتی ایماژ

سفر برگزار زیستگاه طبیعی ماجراهای به طور معمول برنامه های هیجان انگیز گشت و گذار مانند آفریقا safaris, قایق بادبانی, کشتی طریق گالاپاگوس و برخورد با پانداهای. این سفر شده اند را در خود نگه دارد هر چند به عنوان Covid-19 pandemic همچنان به سرکوب سفر و صنعت پیش از این به طور معمول شلوغ فصل تابستان است.

اما Nat Hab رئیس جمهور و بنیانگذار بن Bressler با اعتماد به نفس است که برخی از شرکت خود سفر هنوز هم حرکت رو به جلو در این تابستان.

“ما برنامه در حال حاضر در حال اجرا برخی از سفر به پارک های ملی ایالات متحده در ماه جولای” Bressler گفت.

پارک های ملی در سراسر کشور در حال بازگشایی با یاد مقصد مانند گراند کانیون و وفادار در حال حاضر در دسترس بازدید کنندگان است. پارک ها معمولا محبوب نقاط تعطیلات در 2019 در پارک ملی سیستم خدمات دریافت بیش از 327.5 میلیون بازدیدکننده داشته است با توجه به NPS. اما بر اساس سفر اخیر داده های این پارک می تواند حتی بیشتر ایده آل در این تابستان به عنوان نگاه مردم به دور پس از گذراندن هفته تحت stay-at-home سفارشات.

سفر برنامه ریزی شرکت مشاورین دیده است افزایش کوچک در مسافرت داخلی جستجوهای بر روی پلت فرم آن و در بر داشت که دو نفر از سه کاربران بررسی توسط این شرکت مایل به سفر در عرض دو ماه با توجه به مشاورین سخنگوی الیزابت موناهان.

“در سراسر هیئت مدیره ما شاهد این هستیم که مسافران به دنبال فضاهای باز” موناهان اضافه شده است.

او گفت: مردم pivoting دور از مقصد شهری به, هوای آزاد, مکان های که آنها می توانند سفر جاده و اردوگاه در. با پارک های ملی اتصالات این مشخصات آنها را می توان در این تابستان سفر به نقاط داغ.

Booking.com نیز دیده می شود بهره رشد در طبیعت سفر و مسافرت داخلی به گفته یک سخنگوی شرکت. مقصد در نزدیکی پارک ملی به تازگی trended در سفر-رزرو پلت فرم از جمله چوب پرچم آریزونا است که نزدیک به گراند کانیون و جعل کبوتر و Gatlinburg, تنسی واقع شده توسط کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی.

برخی از مسافران آمده به یوتا در جستجوی ماجراجویی و ورزش.

پیتر آنگر

پارک های ملی نیز پیش بینی است که مردم هنوز هم می خواهد برای دیدار با وجود این بیماری همه گیر.

“این راهی است که ما در حال برنامه ریزی و آماده سازی برای عادی ملاقات گفت:” پیتر Densmore یک سخنگوی برایس کنیون پارک ملی در ایالت یوتا که تا به حال حدود 2.6 میلیون بازدید کننده در سال 2019 با توجه به NPS.

Densmore گفت که بازدید کنندگان ممکن است به خصوص کشیده شده به مکان های از زیبایی های طبیعی مانند برایس کنیون به دلیل عدم اطمینان و استرس ناشی از این بیماری همه گیر.

“مردم به اینجا می آیند برای مرمت و به الهام گرفته شود و برای خارج کردن از همه چیز در رفتن,” او گفت:.

برایس کانیون شروع مرحله به مرحله بازگشایی در مارس 6 بعد از بسته شدن در 7 آوریل. آخرین باری که پارک بسته شد به دلیل جزئی تعطیلی دولت در ماه اکتبر سال 2013 با توجه به Densmore.

در حال حاضر محبوب ترین نظرات در برایس کانیون در دسترس هستند به بازدید کنندگان به عنوان پارک دستشویی و حمام. برایس کانیون است نه محدود کردن تعداد زیادی از مردم در پارک و نه در ديدگاه خاص. همچنین نیازی نیست که بازدید کننده به پوشیدن ماسک با توجه به Densmore.

حتی با پارک باز بودن تنظیمات ساخته شده اند و در پرتو این بیماری همه گیر است که ممکن است بازدیدکننده داشته است نگاه کمی متفاوت در این تابستان.

بازدید کننده مرکز اجتماعی-فاصله دستورالعمل در محل و محدودیت تعداد زیادی از مردم در داخل و پارک موزه, خدمات مواد غذایی و تئاتر بسته باقی می ماند. بیشتر کارکنان استخدام شده برای افزایش سرویس بهداشتی شستشو و پارک رنجرز در حال ساخت بیشتر دور برای اطمینان از بازدید کنندگان در حال ایمن ماندن با توجه به Densmore.

در حالی که وسایل نقلیه خصوصی می تواند درایو را از طریق بخش هایی از پارک, عمومی شاتل سرویس هنوز تعطیل. کمپینگ و پیاده روی در برایس کانیون بازگشت به کشور هستند و در عین حال مجاز است.

“ما در حال برگزار شد با یک نوع از صبر-و-رویکرد نه دانستن اینکه چه چیزی ما را ملاقات خواهد بود, چه نوع از مسائل پارک ممکن است اجرا شود تا در برابر” Densmore گفت.

او اضافه کرد که آخر هفته روز یادبود به طور معمول پارک شلوغ ترین زمان از سال خواهد شد یک آزمایش برای دیدن آنچه که ملاقات ممکن است شبیه به این تابستان و اگر تغییرات باید از درون پارک شدند.

برای کسانی که برنامه ریزی برای بازدید از پارک ملی این تابستان Densmore گفت: چک کردن پارک’ وب سایت برای به روز رسانی سایت تعطیلی و بازدید کننده سیاست می تواند کمک به ایجاد یک سفر برو با خیال راحت تر و هموار.

“بسیاری از این بستگی به نوع فقط دانستن قبل از اینکه شما بروید” او گفت:.

دنباله دار مشخص شده است که با اجتماعی فاصله نشانه در Joshua Tree National Park یک روز پس از بازگشایی پارک پس از بسته بودن به مدت دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در 18 مه سال 2020 در Joshua Tree National Park, California.

ماریو تاما | گتی ایماژ

برای آن بخشی از زیستگاه طبیعی ماجراهای جذاب در برنامه ریزی های گسترده ای قبل از آن در پارک های ملی سفرهای تابستان امسال و تغییرات قابل توجهی در نحوه سفر در حال اجرا با توجه به Bressler.

Nat Hab با استفاده از هدایت صفری مدل در برنامه ریزی سفر به پارک ملی که شامل برایس کانیون, صهیون, Grand Teton Yellowstone و گراند کانیون و همچنین دیگران. این تور به طور معمول شامل گروه های کوچک از هفت تا 14 مهمان و اغلب درخواست تجدید نظر به خانواده ها و مردم در اواخر دهه پنجاه با توجه به Bressler.

سفرهای معمولا نیاز به تنها یک یا دو وسیله نقلیه برای حمل و نقل. اما در این سال Bressler گفت: پارک ملی تورهای اضافی وانت به طوری که مردم می تواند با فاصله از هم جدا.

“به طور معمول ما قرار داده و هفت مهمان در یکی اما در حال حاضر ما قرار دادن سه” او گفت:, و اضافه کرد که سفر شرکت کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک در وسایل نقلیه.

این سفر را نیز تشویق اجتماعی فاصله در طول وعده های غذایی توسط صندلی مهمان در جداول جداگانه و یا متناوب وعده های غذایی در شیفت. فوق العاده مطابق با اصول بهداشتی اقدامات گرفته خواهد شد توسط کارکنان برای تمیز کردن وانت با توجه به Bressler. او همچنین گفت: Nat Hab به طور بالقوه ممکن است صفحه نمایش مهمانان برای Covid-19.

“ما در حال کار بر روی یک برنامه تست که در آن مردم می تواند آزمایش می شود قبل از آنها شرکت در سفر,” او گفت:.

حتی اگر این بیماری همه گیر در حال حاضر با قرار دادن یک دمپر در سفر Bressler گفت: مشتریان هنوز هم نزدیک Nat Hab در مورد رزرو سفر در آینده است.

“مردم کشیده بودن خارج,” او گفت:. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیاز مردم طبیعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im