شاخص Nasdaq Composite با جهش برای ششمین روز طولانی ترین خط برنده شدن در این سال

شاخص Nasdaq Composite با صعود برای ششمین روز متوالی در روز جمعه به عنوان سهام عمده شرکت های فن آوری خود را اضافه گشت رالی. قدرت در تکنولوژی نیز برداشته S&P 500 به خط صاف از ضرر و زیان پیش از آن در روز.

فناوری سنگین شاخص شروع به پریدن کرد 0.7% یا 71.02 امتیاز به 9,192.34 مارک آن طولانی ترین رگه برنده پس از 11 روز به اجرا در ماه دسامبر. برای سال نزدک شد تا در مورد 2.4 درصد و معامله فقط 6 درصد کمتر از آن رکورد مجموعه ای در ماه فوریه ،

S&P 500 بود تا فقط 0.39 امتیاز 2,930.19 پس از سقوط تا آنجا که 0.9% برای شروع جلسه. میانگین صنعتی داو جونز معامله 109.33 امتیاز پایین تر و یا 0.4% به 24,221.99.

آمازون و اپل و مایکروسافت همه افزایش بیش از 1% ارسال خود ششمین روز متوالی شد. Netflix شروع به پریدن کرد 1.4% در حالی که گوگل پدر و مادر الفبا صعود 1.4%.

“این COVID-19 همه گیر تا به تقویت نقش اساسی که فن آوری پخش برای کسب و کار و مصرف کنندگان و انتظارات دامن زده است که رکود اقتصادی می تواند بسیاری از بزرگترین شرکت های رشد تبدیل شده و حتی بیشتر در غالب گفت:” سالواتوره Ruscitti, ایالات متحده, سهام استراتژیست در MRB همکاران.

اما سرمایه گذاران همچنان وحشت زده و عصبی در مورد بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی دربندی گسترده تر بازار را شتاب صعودی پس از کره جنوبی هشدار داد یک خوشه از موارد مربوط به باشگاه شب. سنگاپور و ژاپن نیز تایید موارد جدید. سازمان بهداشت جهانی گفت که کشورهایی که آرام مستند اقدامات را دیده اند سنبله در coronavirus موارد است.

“من فکر می کنم این بخشی از گزاف گویی آسان بود به هوا من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد از اینجا دوباره بستگی دارد به مقدار زیادی در Covid مسائل گفت:” پل تودور جونز بنیانگذار خانواده سلطنتی تودور سرمایه گذاری پارسیان در CNBC “Squawk Box.” “وجود خواهد داشت تغییر در تمرکز از نقدینگی مسائل جایی پایین خط به پرداخت بدهی مسائل. اگر ما نمی پیدا کردن یک واکسن یا درمان اگر ما پیدا کردن یک راه خیلی بهتر از تست در مقیاس … پس من فکر می کنم بازار را برای رفتن به یک زمان بسیار مشکل تر.”

بیش از 4.1 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سطح جهانی با 1.3 میلیون نفر از کسانی که عفونت های آینده از ایالات متحده آمریکا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

عمده متوسط بودند آینده خود را هفتگی پیشرفت در سه هفته با شاخص S&P 500 به دست آوردن 3.5 درصد در هفته گذشته. روز جمعه سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت بزرگترین یک ماه کار ضرر و زیان در ضبط.

“جهان بسیار باقی مانده در مسیر بازگشایی مجدد یک فرایند است که سرعت بیش از هفته های آینده گفت:” آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی در یک توجه داشته باشید. وی افزود: اما S&P 500 است که هنوز اشباع خرید در سطح فعلی حتی به عنوان انتظارات از سرگیری تدریجی فعالیت های اقتصادی ادامه خواهد داد به افزایش می دهد.

“وجود خواهد داشت یک حساب در اطراف بازگشایی و خطی روایت (یعنی هر دو بیش از حد خوش بینانه در حال حاضر),” Crisafulli نوشت.

S&P 500 به بسیج بیش از 33 درصد از هدف قرار دادن یک روزانه کم در مارس 23. که افزایش منجر شده است تا حد زیادی توسط مگا-کلاه سهام فن آوری مانند Facebook, آمازون, اپل, Netflix, الفبا و مایکروسافت. کسانی که سهام را تمام افزایش یافت و بیش از 20 ٪ از اواخر ماه مارس است. Chipmaker Nvidia ضربه تمام زمان بالا در دوشنبه آوردن آن سال 2020 سود به بیش از 37%.

سهام که سود از اقتصاد بازگشایی نیز به شدت از آن. MGM استراحتگاه افزایش یافت بیش از 70 ٪ در حالی که دیزنی است که تا حدود 27 درصد در آن زمان.

اما کسانی که سهام پایین دوشنبه. دیزنی از دست 1.2%. MGM کاهش یافت 6.0%. هواپیمایی متحده از دست 5.7%.

با وجود بازار عملکرد قوی در سطح شاخص دن Russo از Chaikin آنالیز فکر می کند که در زیر سطح “داستان واقعی شده است اتفاق می افتند.”

“بیش از سه ماه گذشته که تقریبا خطوط با بالا در S&P 500 است و از لحاظ اقتصادی حساس ادواری بخش از بازار است که عقب مانده,” شرکت رئیس استراتژیست بازار گفت: در یک پست برجسته عملکرد انرژی, مالی و صنعتی که بیش از مدت زمان. هر سه این بخش ها بیش از 24 درصد بیش از سه ماه گذشته است.

اپل روز جمعه گفت آن شروع خواهد شد به بازگشایی فروشگاه های ایالات متحده در این هفته. فروشگاه اپل گفت: باید دما را کنترل و محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه در یک بار.

— CNBC یون Li کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im