شاخص Nasdaq Composite با معافیت های بالای 10000 برای اولین بار به عنوان آمازون و اپل آمار پرونده

شاخص Nasdaq Composite با بسیج به یک رکورد بالا در روز سه شنبه به طور خلاصه شکستن بالای 10000 برای اولین بار به عنوان معامله گران لود عمده فن آوری نامها در حالی که در نظر گرفتن سود حاصل از سهام است که بهره مندی از اقتصاد بازگشایی.

فناوری های سنگین نزدک افزایش 0.5%. آمازون و اپل به دست آورده 3.7 درصد و 3 درصد با هر یک از اهمیت حیاتی اوج تمام وقت در طول جلسه. Facebook معامله 2.9 درصد و بالاتر و Netflix رز 3.1%. گوگل-پدر و مادر الفبای شد تا 0.6%.

در ضمن 30-سهام میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 200 امتیاز یا 0.75% و در سرعت به ضربه محکم و ناگهانی یک شش-جلسه رگه برنده. S&P 500 با کاهش 0.5%.

ایران شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا هر کاهش یافته است بیش از 8 درصد. خطوط کروز کارناوال و رویال کارائیب هر دو کاهش یافته است بیش از 7 درصد. خرده فروشی مربوط به معاملات شکاف و Simon Property Group کاهش یافته است و همچنین.

“امروز همه چیز در مورد دادن به برخی از تیز دستاوردهای ما دیده ایم در آن ارزش نام” گفت: Keith, Buchanan, مدیر نمونه کارها در GLOBALT. بوکانان عوامل متعددی — از جمله در هفته گذشته رکورد-تنظیم, مشاغل, گزارش ها سیگنالینگ بسیار سریعتر از حد انتظار چرخش زیر و افزایش مورد ضرب و شتم پایین سهام مانند شرکت های هواپیمایی و خطوط کروز. “آینده اقتصادی خواهد بود حتی بیشتر مهم است. برای تایید است که payman شماره حیاتی است.”

روز سه شنبه حرکت در آمد پشت تیز دستاوردهای یک روز قبل از آن با S&P 500 از بازگشت به قلمرو مثبت برای سال 2020 به عنوان ترس بیش از coronavirus ادامه دادن راه برای خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد آمریکا.

S&P 500 پریدم 1.2% و تبدیل مثبت برای سال در مورد چهره ها پس از فصل بهار و نگرانی از ویروس. در یک نقطه در این سال شاخص S&P 500 به پایین بود بیش از 30 درصد از آن اوج تمام وقت. آن را مثبت برای سال 2020 0.05% توسط شنبه نزدیک است اما شنبه زیان آن را قرار داده پایین 0.6% سال تا به امروز است.

کسانی که تیز gainscame حتی به عنوان رسمی اقتصادی داور در آمریکا اعلام کرد که اقتصاد وارد رکود اقتصادی در اوایل این سال است. اداره ملی تحقیقات اقتصادی مشخص شد که یک “پاک کردن قله در ماهانه فعالیت های اقتصادی” رخ داده است در ماه فوریه است.

معامله گران می گویند بازار داغ رگه بیش از دو ماه گذشته در بخش های بزرگ به لطف اعتماد به نفس در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و یک مجموعه از دولت محرک.

بازار خوشبین با اشاره به بهبود اقتصادی سیگنال های برای جدید ترین تظاهرات از جمله دولت مراتب بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال ایالات متحده در هفته گذشته است. وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در یک رکورد است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز پیش بینی کرده بود یک قطره از بیش از 8 میلیون نفر است.

“داده های اخیر نقاط مانند شغل گزارش و نه-که-بد-به-می ترسید شرکت به روز رسانی سوخت این دیدگاه که بدترین کاهش می تواند پشت سر ما” یک تیم از بازارهای سرمایه RBC تحلیلگران گفت: مشتریان از روز شنبه. “خطر در تجارت واقعا به دست آوردن کشش. ارزیابی مشخصی را برای صعود تاریخی در بسیاری از صنعتی زیر بخش سیگنالینگ قوی بازیابی است که به طور بالقوه در نظر گرفتن نگه دارید.”

اما برخی از سرمایه گذاران شروع به تعجب که آیا این حرکت رفته است, بیش از حد, بیش از حد سریع را با توجه به اقتصاد به عنوان فقط شروع به بازگشایی شده است. فدرال رزرو شروع نشست دو روزه جمعه.

همه در S&P 500 تا 46 درصد از آن در مارس کم است. خیلی از کسانی که دستاوردهای شده اند با تشکر از به اصطلاح بازگشایی تجارت سهام آن خواهد بود که سود بیشتر اگر تمام Covid-19 احتیاطی و کسب و کار تعطیل شده بود.

هواپیمایی سهام که swooned در ماه مارس در میان محدودیت های مسافرتی و سرایت ترس شده اند یکی از قوی ترین گروه از اواخر. دلتا ایالات و خطوط هوایی آمریکا هستند تا 50.5%, قیمت 77.4% و 80.8 درصد در ماه گذشته به تنهایی. یکی دیگر از “بازگشایی” گروه کروز خط اپراتورهای کارناوال و نروژی کروز خط هستند تا 63.1 درصد و 100 درصد بیش از مدت مشابه.

“سهام همچنان به روند بالاتر در انتظار بهبود شرایط اقتصادی گفت:” تری Sandven ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست در ایالات متحده بانک مدیریت ثروت. “اما من فکر می کنم آن را زودرس به اعلام روز مبارک در اینجا دوباره.”

“چه چیزی به ما می دهد و احتیاط این است که در این مدت از Covid-19 ناشناخته باقی می ماند” گفت: Sandven. “ما لازم نیست که درمان نداشته باشیم پیشگیری و ما کمی در رحمت چگونه سریع این ویروس گسترش می یابد.”

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de