ناسا نام اولین زن به سر انسان Spaceflight

NASA Names First Woman To Head Human Spaceflight

کتی Lueders پیوست ناسا در سال 1992.

واشنگتن, ایالات متحده:

رسمی ناسا که موفق افتتاحیه خصوصی crewed پرواز به فضا در ماه گذشته ترویج شده است برای تبدیل شدن به اولین زن رئیس انسان spaceflight آژانس روز جمعه گفت که آن را آماده برای بازگشت مردم به ماه در سال 2024.

“کتی Lueders انتخاب شده است به سرب @NASA Human Exploration & عملیات ماموریت با ریاست” ناسا سر جیم Bridenstine اعلام کرد در توییتر.

“کتی تاکنون موفق هر دو خدمه تجاری و تجاری باری برنامه ها و حق فرد برای رهبری HEO که در حال آماده شدن برای ارسال فضانوردان به ماه در سال 2024,” او اضافه شده است.

Lueders که عضو ناسا در سال 1992 نظارت مارس 30 اندازی دو فضانورد بر روی یک موشک SpaceX به ایستگاه فضایی بین المللی — اولین crewed تجاری پرواز به فضا.

او سال است که به اتهام جامع تست برنامه به صورت کپسول فضایی توسعه یافته توسط SpaceX بوئینگ و شرکت های دیگر که در حال همکاری با ناسا برای ساخت عروق است که می تواند با خیال راحت به انسان به فضا است.

“شما هرگز نمی توانید فروش این ناسا و اسپیس ایکس تیم آنها انجام داده ایم معجزه برای من” Lueders گفت: در یک جلسه مطبوعاتی قبل از ماه گذشته راه اندازی.

این برنامه به منظور توسعه فضای تجاری پرواز برنامه ناسا برای راه اندازی یک دهه پیش تحت مدیریت رئیس جمهور, باراک اوباما, مارک یک تغییر چشمگیر برای آژانس فضایی است که قبلا طراحی شده و ساخته شده خود را به راکت و وسایل نقلیه فضایی.

ناسا برنامه تعیین شده توسط دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار داده و دو فضانورد از جمله اولین زن روی کره ماه در سال 2024 با استفاده از سنگین SLS موشک و کپسول اوریون.

اما این برنامه پشت برنامه و ناسا ساخته شده است تصمیم نهایی که به عنوان شرکت خواهد ساخت Moon lander.

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im