تلسکوپ فضایی هابل جشن تولد آن 30 آوریل 24 و ناسا است های تولد عشق با همه ما با سرد جدید ابزار آنلاین.

به نام هابل تولد سایت می پرسد برای روز و ماه تولد خود را و سپس شما نشان می دهد یک تصویر تلسکوپ هابل گرفته شده در آن روز.

آن را اجازه نمی دهد شما را به انتخاب سال تولد خود را به دلیل آن را تنها programed با یک سال را به تصویر در تاریخ اما شانس تصادفی می افزاید: به سرگرم کننده است. آنچه شما انجام شد در خود تولد پانزدهم یا بیست و ششم تولد ؟ در اینجا چیزی است که کیهان انجام شد.

تلسکوپ فضایی هابل در اصل فقط به نام بزرگ تلسکوپ فضایی با توجه به این سالگرد در گذشته نگر Space.com مدار زمین و در ارتفاع 350 مایل اجازه می دهد دانشمندان نمایش بهتر از فضا از آنها می خواهم که از یک زمین محدود تلسکوپ.

در آن سی سال آن را به وسیلهی مهم در اکتشافات علمی که Space.com خلاصه:

“هابل گفته دانشمندان که انبساط جهان شتاب گرفته است زمانی که آنها در حال انتظار برای دیدن آن کند. تحقق آن در نوبه خود کمک نقطه به نقطه مرموز انرژی تاریک یک پدیده ستاره شناسان هنوز هم کشتی با. رصدخانه نیز ترسیم حرکت ماده در نزدیکی مرکز کهکشان ها, طراحی سایه سیاه چاله پرجرم درون آن باشد در قلب خود را. [آن هم] ستاره شناسان چگونه کهکشان ها را تغییر داده اند از آنجا که اولین روز از جهان هستی است.”

تولدت مبارک به تلسکوپ فضایی هابل! و تولدت مبارک به همه شما — ببینید که چگونه به جهان نگاه در روز های خاص خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو