‘ناسا در خانه’ ارائه می دهد تورهای مجازی داستان با یک فضانورد و بیشتر

تماس با علم علاقه مندان در تمام سنین! ناسا راه اندازی کرده است یک ابتکار جدید به نام ناسا در خانه است که جمع آوری منابع آنلاین مانند تورهای مجازی, برنامه های, پادکست, فعالیت و برنامه های درسی در یک مکان مناسب. تور هابل تلسکوپ فضایی و ایستگاه فضایی بین المللی اتمام نمایش از صندلی خلبان از ناسا, هواپیما, و بیشتر.

“ما می دانیم که مردم در همه جا به خصوص دانش آموزان به دنبال راه هایی برای خارج شدن از خانه بدون ترک خانه خود گفت:” بتینا Inclán, دانشیار مدیر ناسا از ارتباطات در آزادی مطبوعات.

“ناسا یک راه برای آنها را به نگاه به آسمان و خود را در فضا با پای خود کاشته با خیال راحت بر روی زمین اما تصورات خود را رایگان به کاوش ما در همه جا. ما قرار داده ایم که اطلاعات در نوک انگشتان خود را. ما امیدواریم که هر چند لحظه طول می کشد برای کشف ناسا در خانه.”

وجود دارد یک بخش از ناسا در خانه بشود نسبت به کودکان و نوجوانان با فعالیت های شکسته با سطح کلاس و اعم از کتاب رنگ آمیزی صفحات و لجن دستور به مقالات شکستن پاسخ به سوالات مانند “چه پشت سوراخ؟”, و, که برای ماده “آنچه که ناسا?”

در علاوه بر این به تمام این منابع ناسا در خانه خواهد شد از ویژگی های رویدادهای خاص مانند Instagram Live داستان با فضانورد کریستینا کخ هر روز هفته در 4 p. m. ET (لحن در اینجا). تلویزیون ناسا نیز اجرای ویژه برنامه نویسی از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و در روزهای هفته.

دنبال #NASAatHome در Twitter و Instagram به شنیدن در مورد رویدادهای دیگر و ارائه به آنها اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>