ناسا فضانوردان وارد ایستگاه فضایی بین المللی پس از 19 ساعت سفر

واشنگتن:

ناسا فضانوردان وارد ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه پس از یک نقطه عطفی 19 ساعت سفر در اولین crewed ما فضاپیما در نزدیک به یک دهه یک پیروزی برای SpaceX و شرکت های خصوصی.

دریچه باز در 1:02 بعد از ظهر به وقت شرق (1702 به وقت تهران) به عنوان باب Behnken و داگ Hurley انجام نهایی نزدیک کردن روش های عبور از آستانه حدود بیست دقیقه بعد.

سیاه پوشیدن پیراهن یقه دار و خاکی , شلوار, Behnken وارد شده برای اولین بار پس از Hurley.

آنها استقبال هموطنان ما فضانورد کریس کسیدی و همچنین فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner همه در آبی jumpsuits از ایستگاه فضایی بود که در سال 1998 راه اندازی شد و اولین ساکنان در سال 2000.

ناسا مدیر جیم Bridenstine خطاب به خدمه از کنترل ماموریت در هوستون.

“خوش آمدید به باب و داگ” گفت: Bridenstine. “من به شما بگویم تمام جهان شاهد این ماموریت و ما خیلی خیلی افتخار می کنم از همه چیز شما را انجام داده اند و برای کشور ما است.”

“آن را به ایالات متحده بازگشت و در crewed راه اندازی کسب و کار و ما فقط واقعا خوشحالم که در هیئت مدیره این شکوه پیچیده” پاسخ هرلی که فرمان خدمه کپسول اژدها به نام “تلاش است.”

در طول اقامت خود Behnken و Hurley ادامه خواهد داد به انجام چک های بیشتر در تلاش به منظور ثبت نام بر روی آمادگی خود را.

آنها همچنین ارائه پشتیبانی به سه نفر دیگر از خدمه در هیئت مدیره ISS.

هرلی افزود که او امیدوار است این ماموریت را الهام بخش آمریکایی ها در زمانی که جهان احاطه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“این فقط یک تلاش است که ما می توانیم نشان می دهد برای این سنین در این زمان تاریک است که ما تا به حال بیش از گذشته چند ماه به نوع الهام بخش به خصوص افراد جوان در ایالات متحده برای رسیدن به این اهداف بلند” او گفت:.

خواسته یک نماینده مجلس چگونه خدمه اژدها جابجایی نسبت به شاتل فضایی بود که توقیف در سال 2011 Behknen نشان داد جدید کشتی بود ناهموار سوار.

“اژدها شد huffing و تنومند تمام راه را به مدار و ما قطعا رانندگی و یا سوار اژدها تمام راه را تا” او گفت:.

“و پس از آن نه کاملا همان سوار, سوار صاف به عنوان شاتل فضایی بود.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>